Annelerin Güncesi

aslında beşiktaş maçına gelip seni arayıp bak bende burdayım diyecektim sırf senin için ama maalesef olmadı olamadı.. ama aklımdasın.. belki bir gün belki çooook yakında...
ya ne güzel olurdu o zaman şu çok yakın zamanı bekliyorum

sen tencereni bilmiyor musun ki soruyorsun kafamda deli sorular... kapağın belli olunca tencereyi mi soruyorsun
biliyorum ama o kendini biliyor mu diye bakayım dedim kapağım belli mi
bende kaçırmışım

Mini mini tencereme beraber ciciler bakıcaz :)
aaaaaaa buldum işte kapağım

sen hiç ipucu vermedin ki nasıl bulalım acaba...
Nasıl ipucu vermedim öncelikle kız dedim erkek bebişleri ele
Dedim gözlüklü fotosu var, hadi o yok diyelim saçlarını toplamamış hali var bir karede olsa dedim en azından uyurken salmıştır
Bir de eğer fırsatım olursa hafta sonuna denk getirip götürmeyi düşünüyorum dedim ama sanırım ben de kargolayacağım

Son düzenleme:
ayy canım ya doğru diosun nasıl unutmuşum.. hmm neden unuttuğumu buldum çünkü ben değilimde ondan hahahah

L Leydiminik canim sen tulum ariyodun ya buldun mu? Bulmadiysan 1v1y de ironinin tulumlari var. Renk secenegide var epey bak istersen
canım çok sağol baktım şimdi ama netten alma konusuna emin oalamadım yine de akşam bi eşime göstereyim bir de batik de bi tulum var sünnet için olmasada başka bir özel gün için onu da düşündüm çok güzelmiş

cidden biz bu kadar yakınken niye bir kahve içemedik acaba tarihi erkene mi alsak ?
bence de ya çok beklemeyelim gerçi planlı buluşmak daha zormuş onu gördüm ben spontane olunca bi bakıyon buluşmussun :)

senin tenceren bunlardan biri galiba.. çağırdığına göre...
aslında onlardan biri kapağımdır ipucu verir diye çağırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…