Annelerin Güncesi

Trt çocukta yayınlanıyor

Komşu aşure getirmiş fatihe yiyelim gel dedim delirdi çocuk kokuyo kokuyo diye tarçın atmışlar üzerine onun kokusunu sevmedi herhalde zorla azıcık tattırdım sever belki ister tekrar diye daha da delirdi öğürmeler ağlamalar çok değişti çocuğum çokhiç böyle yapmazdı kendini ağlayarak ifade etmezdi

Annem ogluma dogum yaptigimda 10 gun yanimda zor durabildi. Kayinvalideme guveniyorum :) Cocuk yapmadan oncede once ona danistim, bakabilir miyiz diye 1 sene zorluk cekeriz sonrasi rahat olur dedi. Kismet bakalim.

ne kadar guzel. Allahim kolaylik versin sana

cok iyi anliyorum fatihi. Tarcinin kokusu burnuma geldigi an nefes almakta zorlaniyorum. Midem bulaniyo.

Annem ogluma dogum yaptigimda 10 gun yanimda zor durabildi. Kayinvalideme guveniyorum :) Cocuk yapmadan oncede once ona danistim, bakabilir miyiz diye 1 sene zorluk cekeriz sonrasi rahat olur dedi. Kismet bakalim.
Waay ideal gelin kaynana ilişkisiaferin kaynanana torun kıymeti bilenlerden demekki helal olsun

dün akşam kızımla azıcık atıştık bana küstü bende küstüm iki sevgili tripleştikde diyebiliriz uyku öncesiydi ananeyle uyumak istedi tabi bende yorgundum fırsat dedim ama ayrı uyumak ne mümkün gidip gidip kontrol ettim arada uyanıp ananesiyle konuşmalarını dinledim yine deliksiz uyku olamadı
sabah uyanınca ben annemle uyudum diy mi anne demiş bi içim kötü oldu ah öyle özledim ki bugünde zaman inadına geçmiyor sanki bi sarılsam bi sarılsam dünya olsa benim

Ah canim ya. Bana da gun icinde fotograf video gonderiyorlar. Aksama kadar bakip bakip duruyorum.

Kapıya her gelene ben ece görüşürüz diyor deli kızım benim
Alem bunlar yaa:)) Kerem alp de meraba benim adım kelem alp diyo sonra beni göstererek bu daa benim adım anne babasini göstererek de bu da benim adım baba diyor:))) Kopuyorum nerden öğreniyorlar:)))

Gokce uyudu ve ben bu saatte asure yapmaya basladim. Tum malzemeleri hazirladim ocak basinda bekliyorum
Ilk defa annem olmadan yapiyorum. Insalah onunkinin tadina benzer. Acaip canim cekiyo
Eline sağlık olsun canım:)) Ben de dün ilk aşure denememi yaptım tadı güzel oldu ama baya fazla yapmışım 8_9 kase apartmana dağıtım misafir vardı akşam evde yedik. Bakıcı ablaya verdim, okula götürdüm hala var:))) Gidip gelip yiycem artık:))

Kare diye çizgi film başladı kavramları öğretiyor izlemeyen bebiş kalmasınnn
Ben de sevdim baya, kerem alp de izliyor hatta önceki gün parça parça bütün bütün diye kendi kendine şarkı söylüyordu

Ahahaaa yerim onu fatih de çünkü biz iyi takımız diyip geziniyo ortalıkta kaye takımı baslamısss s let peltek yanlız

Kare diye çizgi film başladı kavramları öğretiyor izlemeyen bebiş kalmasınnn
Bende aciyorum o çizgi filmi ama hic bakmıyor TV ye hic bakmıyor niloya aciyorum ona da bakmıyor hep bana yapışık halde biraz da olsa baksa keşke bugün beni mahvetti zaten arka azı dişini çıkartıyor çok kotu olmuş orası biraz şiş ve kanlı gibi bunun sonucu olarak herşeye saatlerce ağladı uyuttugum gibi kalktı yine ağladı vallahi müzelik bu dişler
ayy alem bunlar birde ben birşey giyinince eşime nasıl olmuş diye sorunca hemen baba nasıl olmuşum diye soruyor saçlarım nasıl diyorum hemen saclarim nasıl çok güzel demi diyor:))

Ahahaaa yerim onu fatih de çünkü biz iyi takımız diyip geziniyo ortalıkta kaye takımı baslamısss s let peltek yanlız
s ler bizde de aynı yerim ben onları

Kızlar anneyle yarışıyor babalarını etkileme konusunda, şirine yaa Keremalp de bana yapıyor genelde bişey giysem çok yakışmış anne filan diyo Geçen yemek yapıyordum kucagima aldım gördü yemeği mükemmel görünüyor anne diyor. Okula gidiyorum ya sabah. eve gelince ara ara gelip sarılıyor seni çok özledim annecim seni çok seviyorum annecin Allahım üç kuruş aklım var onu da başımdan alıyo sıpa

Benimki de sen ben kavramini ogrenemedi henuz. Kendine de ben gokce ablayim diyo :) ben s... ablaymisim. Esimde g.... babaymis. Ismimizi soyluyo hep sipa.
Bana arada s abla diye sesleniyo evin icinde

Opmuyo beni diye kiziyodum bu arada surekli opcem diyip sap sup opuyo resmen eriyorum bende

Biz de r ler artik var ama simde de n ler yok piyasada.
Yereye gittin anne. Yapiyosun annr diyip duruyo.
Cok sukur konusmasida bitti sayilir. Ara sira yapiyo o kadari da normal sanirim. Bazi gunler hic yapmadigi da oluyo

Akilli ben nasil basardiysam bi kac servise uye olmusum. Gokceye kalemini verip resim cizdiriyorum arada tlfnda. Heralde o sirada yapti. 150 lira fatura gelmis

S... Abla

Evet kumam diyorum:))ona Kerem Alpe de maşallah sana düşkün olacak
ama bende çok guldum S... Ablaya

Evet kumam diyorum:))ona Kerem Alpe de maşallah sana düşkün olacak
ama bende çok guldum S... Ablaya
ankarada ogrendi hep. En kucuk kardesimin 3 tane ablasi olunca. Once adimiz sonra abla diye sesleniyo. Onunda hosuna gitti heralde oyle diyip duruyo :))
Hayatiiim diye seslenir bi de onu da esimden kapmis. Ne duysa onu diyolar :)

Ya benmkide buaralar f ye p diyo komsunun kizina elip deyip duruyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…