Annelerin Güncesi

Akşam düğüne gitcez gidip kaşlarımı aldırmam lazım kızımı uyuttum şimdi bir sürü kıyafet hazırla ütü yap zor oluyor eşim kızı götürmeyelim zor olur orada dedi yemekli bende o zaman bende gelmem kızımı bırakmam dedim zaten gidecegimiz yer uzak git gel geç olur saat kızım son günlerde bensiz durmuyor orada çocugun peşinde koşmak zor geldi ama koşsun bir zahmet ben akşama kadar koşuyorum

Sürekli ciglik atiyo ya cocuk cildircam kafa kalmadi. Banyoyla binanin icinin akustugini de kesfetti. Oraya cikinca ayri bi bagiriyo. Yankiyi dinliyo komsular kapiya dayanacaklar bi gun
Ay sorma onu bizimki de öyle, oğlum sessiz olalım diyorum yok, sesinin sınırını zorluyor Bizim bina yetmiyormuş gibi kvlerin binasında da giriş çıkışımızı artık herkes biliyor

geçmiş olsun rabbim gücünü versin ömür boyu yanlarında olalaım inşallah

At at okumam söz

Cnm şimdiden geçmiş olsun. Ablamın da öyleydi ağrı kesiciler yapıyormuş onda. Bi tek minoset kullanabiliyor. Asprin falan hep yasak.
sağol canım ben ilaç da kullanan biri değilim ama tahlil verdim bakalım ne çıkacak sonuç

Geçmiş olsun canım. Buyudukleri günleri hepimiz görelim inşallah

Hiç sorma ama bizdeki olay basket atmak:)) Basketci mi olacak neki:)))
ay ne de güzel olur boyuda var maşallah

doktordan geldim bi dünya tahlil listedi üç koca tüp kan verdim içim çekildi gidiyodum bildiğiniz bi bakındım biri beni yatırıyo öbür hemşire bişi koklatıyo neyse doktor hanımda dedi ki sonuçları yüzyüze konuşcaz telefonla olmaz ve tahlilleri görmeden bişi diyemem yani haftaya kadar içim içime yer yetmez bende bide sizi yerim

Aman o üç koca tüpü kansızlıkta bile alıyorlar
Sana takma kafaya derken biz kilo alcaz

Son düzenleme:

3 koca tüp kan verince gidiosan sende yanii... minikler napsın ahhh ahhh.. haftaya gelir geçer 9 ayı bitirdik üstüne 23 ayı geçirdik.. haftaya hangi gün olduğunu yazmamışsın.. ben onu merak ettim şimdi..

3 koca tüp kan verince gidiosan sende yanii... minikler napsın ahhh ahhh.. haftaya gelir geçer 9 ayı bitirdik üstüne 23 ayı geçirdik.. haftaya hangi gün olduğunu yazmamışsın.. ben onu merak ettim şimdi..
onu bende bilmiyorum bi sonuçlar çıksın bakalım salı ya da çarşamba gitmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…