Annelerin Güncesi

Benim kız artık geceleri altını ıslatmıyor oğlanda kaç gündür sabahları kuru uyanıyor
Yayladaydık 1 haftadır. Artık oranın havasından mı suyundan mı ilgisi var mı bilemedim. Bu gece bağlamayacağım oğlanı bir kere kaldıracağım tuvalete bakalım nolacak

Kızlar ben artık kızımı emzirmiyorum ama süt doldu taştı arasıra sagiyorum. Sut uretimi nasil kesilecek boyle beni zorluyor

Wuhuuuu darisi başımıza canım. Gökçe de gündüz yapmıyor artık altına ama gece uyandirmasam yapıyo. Ama ben gece gündüz aynı anda bıraktım. Bakalım gece ne zaman altına yapmayı bırakacak. Dün ilk defa evden epey uzaklaştık Nevşehire gittik ve hiç yapmadi altına

Maşallah canım sizde baya yol katetmişsiniz
Valla bizim gelin-güvey temiz çıktı
Aferin onlara

Ya kızlar burada bir suriyeli aile var demiştim ya hani, kadının eşi vefat etmiş bir oğlu burda hastalandı vefat etti 4 küçük çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor halleri içler acısı diye, o kadın çocuklarını bırakıp bi adama kaçmış en büyük çocuğu onbeş yaşında yoktur şuanda sesi geliyor ağlayarak birşeyler anlatıyor, anlamıyorum dilinden ama çok üzüldüm çocuklara. Amcaları var ama onlarda çalıştırıp parayı ellerinden alıyormuş duyduğum kadarıyla. Off Allahım sen mazlumların yanında ol

Sanada kolay gelsin canım
Sağol canım:)
Ben sut kesmeyi tamamen bitireyim bende baslayacam. Zaten cisi geldiginde haber veriyor ama lazimliga uzun oturmadigi için bezine yapıyor
inşallah her ikisi de kolay olur canım bizimkide söylüyor hemen bez getiriyor ıslak kalmak istemiyor ama tuvalete yapmadı şimdiye kadar bakalım nasıl olacak

Selam kizlar yogunluk bitmiyo bende. Buhafta kankamin dugunu var ve esimin arkadasinin oglunun sunneti var. Sonraki hafta annemin yanina gidicez yazliga. Bu yaz hic durmuyoruz hep kosturma. Yarinda doktra kontrole gitcez bakalim insallah kalabalik degildir

Çiş ogrenenleri alkisliyorum yeni basliycaklarada kolay gelsin diyorum.son bezi bağlayıp uyuttuym oğlumu.yarından itibaren bez yok artık inşallah kolay ogreniriz.evde bir tane bezimiz kaldı paket almiycam gecede baglamiycam artık çünki.gece gunduz aynı anda öğretmek istiyorum.

Slm kızlar. Geçmiş bayramınız kutlu olsun :). L Leydiminik abini merak ettim nasıl oldu iyi mi?
E ekskkalmym resmen içim gitti. Çok geçmiş olsn. Yavrum benim ya.
Bende çişini söyleyenleri tebrik ediyorum. Ben bu seneden hiç umutlu değilim çok fazla su içiyor ve dolayısıyla bezi hep dolu oluyor. Ve aren daha konuşamıyor sadece dediklerimi tekrarlıyor o kadar. Konuşsa belki çişini de söyler. Gerçi benim önceligim çiğnemeyi öğrenmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…