Annelerin Güncesi

Tam iki yıldır elif adanın alerjileriyle uğraşıyorum. Ailemden sonra yaşadığımız sıkıntıların tanıkları kızım için dua eden manevi teyzelerisiniz. Şimdi doktor kontrolündeydik ve alerjisinin geçmiş olduğunu söyledi. Nasıl sevindik anlatamam mutluluğumu tarif edemem. Hepinize teşekkür ediyorum kötü anlarımda yanımdaydınız. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim bütün hastalara şifa versin. Elif ada yoğurtlu dudaklarıyla öpüyor sizleri.

Çok mutlu olduk canım tekrardan gözünüz aydın

Gozun aydin canim cok sevindim

Selam kizlar cok acil bisey sorcm size.Ablamin 1 aylik kizi var. Dr a gitmisler biraz once disardayken aptalin biri balkondan sigara atms bebegn pusetine dusmus kafasi yanms yavrumun acildeki dr silverdin vermis sadece.Aloevera iyi geliyo yaniklara kullansak mi acaba ya da farkli onerisi olan var mi

Ayy inanamiyorum ya . Dusunsen aklina gelmez. Pislikler su zikkimimadem iciyosun disari ne atiyosun. Yavrum ya cokta kucuk.
Ben aleoverayi kendim kullaniyorum sma cok kucuk ya cocuk belki dokunur falan bilemiyorum nasil olur.

Cok mu yandi yoksa kafasi icim gitti

Çok geçmiş olsun canım. Acayip sinir oldum gerizekalı adam. İçiyorsun bari pisliğini adam gibi çöpe at.
Aloevera hiç Kullanmadım o yüzden bişey diyemi cem

Cok gecmis olsun canim ya cok üzüldüm nasil cani yanmistir kuzum benim ilac konusunu bende bilmiyorum canim ama bide eczaneyemi sorsanizki

Gözünüz aydın canm çok sevindim

Geçmiş olsun kiyayamam silverdinde iyi bir krem aloeverayi bende bilmiyorum

Çok geçmiş olsun canım. Acayip sinir oldum gerizekalı adam. İçiyorsun bari pisliğini adam gibi çöpe at.
Aloevera hiç Kullanmadım o yüzden bişey diyemi cem

Cok gecmis olsun canim ya cok üzüldüm nasil cani yanmistir kuzum benim ilac konusunu bende bilmiyorum canim ama bide eczaneyemi sorsanizki

Geçmiş olsun kiyayamam silverdinde iyi bir krem aloeverayi bende bilmiyorum

Sagolun kizlar cocuk druna ulasabilmisler de farkli bir merhem vermis gecer insallah.Ama cok agliyo yavrum yabiz de cesaret edemedik aloeveraya.

Eklentiler

• IMG-20160702-WA0006.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…