Annelerin Güncesi

Bende başta kriterlerini çok yüksek tutmayınca iş bulabileceğini düşünenlerdenim herkesin
Aynen. Burda bi arkadasim var. Cok guzel bi yerde iyi bir maasla ise basladi. Mudurun sacma salak yilismalari sebebiyle isten ayrildi. Epey bi is bulamadi. Sonra bi sut urunleri fabrikasinda sekreter olarak ise girdi. Hic yoktan iyidir deyip. Sonra Fabrika sahibi yanina yonetici asistani olarak aldi. Calismasindan dolayi. Suan da da satis birimine gecti 1 sene icinde direk gidip o konuma basvursa hic bi deneyimi yok o alanda mumkun degil. Asistanlik sirasinda satis kismina mecburiyetten bir haftaligina yardima gecti. Orda ki calisandan daha basarilisin diyip o calisani gonderip arkadasimi o birime aldilar.
Kismet isi biraz da sanirim ama cokta ucmamak lazim bazen

referans da mühim kriter tabi gönlünce olsun inşallah herşey

Hen is bulsun bulamasın ona ne yani. Kizim bütün heyecanını niye baltalıyorsun ki mannak

Bizide zorladı ve dediğin gibi kanadı da :/

Ben pazartesi öğlene kadar çalışacağim ama ; ( idari izinde bir kişi gelmek zorunda yoğun servislerden. Eeee tabi herzaman eşşek gibi çalışan gene çalışmalı, yatan evinde yatmaya devam etmeli demi ama sinir oluyorum bü sisteme. Bizden Biri geliyorsa hep yatanlarda gelsin evde yatmak yerine işyerinde yarım gün daha yatsın. Çok sinir bozucu.

bizde de idari izin açıklandı ama kimse gelmeyecek içapcı istenmedi sadece evden bağlanması gerekenler laptoplarını yanına alsın dendi o kdr
eşim çalışıyor onlara herhangi bir izin yok sadece yıllık izinlerini alanlar var onda da sıraya koydular ramazanda alanlar kuranda almayacak gibi
bence öyle bir sistem olmalı sen geçende kalmıştın sanıyorum haksızlık tabi

günaydınlar.. hayırlı cumalar.. kadir gecemiz mübarek olsun.
son aşı ateş yapıyor mu kızlar.. bugün aşı yapılacak ama dün gece ateşlendi.. sanırım arka dişler gelecek.. bugün aşı yapılması gerekiyor eğer ateş yapıyorsa yaptırmayacağım.

Geçmiş osun ateşliyse aşıyı ertelerler muhtelemen

geçmiş olsun canım dişler bi bitmedi ya hep sıkıntı ama bende ateşliyken aşı yapılmıyo diye biliyorum

geçmiş olsun canım dişler bi bitmedi ya hep sıkıntı ama bende ateşliyken aşı yapılmıyo diye biliyorum
teşekkür ederim.. gece ağzını şapırdatıyordu. çocuğa bakim dedim ateşler içinde hemen soydum ateş düşürücü verdim. düştü ama şuan durumu nedir bilmiyorum. sabahta uyuyakalmışız eşim alarmı duymamış

Geçen seferde sıra bendeydi evet
Ama sıra başa döndü kura çekecektik ben gönüllü oldum. Çünkü il dışına çıkmıyorum zaten sıram gitsin istedim. Benim kızdığım sadece bizim gibi bikaç servis harici müdür kimseyı çağırmiyor yani siz normalde zaten çok çalışıyorsunuz bari şimdi gelmeyın demek yerine gene bizi çalıştırıyor yatan yatışa devam ve bizim işyerinde hiç bi degerimiz yok müdürün kişisel düşüncelerı yüzünden olan bize oluyor. Bildiğin Mobing uygulanıyor bize. Çok sinir bozucu bi durum icindeyiz. Eski mudurumuzu mumla arıyoruz. Bi hafta izne ayrılırken insanlık yapıp adamın bayramını kutladım yüzüme bile bakmadı. Neden çünkü ben oruç tutmuyorum. İftar yemeği veriliyor. Belli başlı kişiler çağrılıyor kişisel olarak sevmediğı insanlar çağrılmıyor son ana kadar. Son gün formalite icabı çağırıyorlar gelmememiz için. Sanki biz çok istiyorduk gitmeyi o değil önceden çağırdıklarını zorla götürdü yemeğe kimse gitmek istemedi. Herkes bi yalan uydurmaya çalıştı amannn ne çok dolmuşum

Sanada günaydın. Seninde kadir geçen mübarek olsun canım. Bizde hiç ateş yapmadı ama genelde bizde hiç ateş yapmadı aşılar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…