Annelerin Güncesi

Yoksa da en yakın bime git kazandibi al @eatmeat'e saygıyla
Varmis :) bimin kazandibi de güzel oluyor Cidden ama gökçe sayesinde eve hapsolduk. Az evel lazimliga oturdu bi süre sonra yapmadan kalktı. 10 dk sonrada altına kakasını yaptı kizamıyorum da sıpaya. Hele dün pacasindan koyun moku gibi parça parça b.k dökülüyor ama gökçenin umrumda değil valla. Evden mok topladım resmen

L Leydiminik çok sevindim ameliyatın güzel geçmesine. İnş. çabucak da toparlanır.
S Simyada geçmişi tam okuyamadım ama sanırım yatak odası almışsın. İade için tüketici haklarına başvur derim. Bildigim kadarıyla 15 gün içinde hiç bi açıklama yapmadan geri iade edebiliyorsun. Ayrıca satarken böyle bişeyden bahsetmişlermiydi sana ?
A Akaibu kızın parkyatakdan düştü dimi. Geçmiş olsn ya. Bu arada kule tipi serinleticiyi sormuşsun ablam kullanıyor bi klima gibi değil tabiki ama yakının da oturunca serinletiyor. Hiç yoktan iyidir yani :)

Bişey olmaz ya köpek sahipleri hep topluyo öyle düşün
Ama çok güldüm

isimdeyimgucumdeyim gece de bağlama bağlayacaksanda kızın uyuduktan sonra bağla o uyanmadan aç. Alt komşumun kızı 4 yaşına girdi annesi wc eğitimi verirken geceleri üşenmiş hep bağlamış ve şimdi geceleri altına kaçırıyo. Çok pişman.
M mutube fincan tatlısı yapabilirsin. Hem çok kolay hem çok hafif hem sütlü :)

yok canim bizim yataktan dustu. Yanima almisim hatirlamiyorum da. Esimde bisey icin kalkmis o sira. Tam odaya geliyodum pat diye ses geldi dedi. Acaip deli yatiyo. Yanimda esim yokken kolunu bacagini falan tutuyorum. O da kalkarken soylemeyince dustu sipa.
Aldim canim tum gece acik durduk resmen. Klima gibi degil ama serinletiyo cidden yinede. Bunada sukur :)

hemen tarife bakiyorum canim cok sagol

Ben de bikaç gün önce kahvaltısını hazırlıyordum arenin mutfaktan seslendim suyunu al gel kahvaltı hazır diye. Her sabah suyunu alır gelir. Ay sesleniyorum sesleniyorum cevap vermiyo odaya bi girdim yerde çömelmiş halının her yerinde lekeler var. Yeminederim önce algılayamadım kustu sandım ama kusmuş gibi de değildi. Takiii eğilip koklayana kadar.. Kakasını yapmış bezinden nasıl taşmış ama. Altınıda daha yeni değişmiştim. Halıyı temizleyip yıkamacıya verdim hemen. Nasıl vericem şu eğitimi hiç bilmiyorum

Bişey olmaz ya köpek sahipleri hep topluyo öyle düşün
Ama çok güldüm
Valla gülme seninde başına gelecek

Bağlamadım canım ama bugün o uyuduktan sonra bağlayıp sabah o uyanmadan cikarayim diyorum tabi bağlarken uyanmazsa :/

Sizinki çok kötü olmuş ama
fayika ya gülme dedim ama bende senin koklayip anlamana çok güldüm

Elimin içine yapmışlığı olduğu için gülüyorum valla yapacak bir şey yok

Senin hikayelerin yok mu Bayılıyorum

Oğlum ağzına lokma alsa doydum diyor
yemiyor iki gündür dün tüm gün bir şey yemedi, o kadar saat nasıl aç kaldı çok merat ediyoruum yemediği gibi içtiğini de kustu zaten

Geliyorum o zaman akşama

Muhallebili kadayif
Ayy naptin sen M mutube en iyisi kalkip tatli yapmak suan

Bende gideyim bari :) canımı tatlı istettiniz. Dolapta bi kase sütlaç olacaktı. Eşim yemediyse Yiyim bari

Canim cektiii. Gozumun onunde tatlilar ucusuyo resmen suan. Mutfak dolaplarini dokmus olmasam kalkip yapcam
Topakçana beklerim bi muhallebisini dökmek kaldı

Yanaklari falan gitti istahsizliktan zayifladi baya evdeki tartida 500 gr eksik cikti iyice canm skildi. Hicbisey yemiyo sabahtan beri muzla duruyo

Canim tüketici haklarini aradim kullanici hatası olmadığı sürece yapabilecekleri bisey olmadığını magazanin insiyatifinde olduğunu soyledi. Magaza ise Benim kullanmadigim yatagi teshir ürünü olarak baskasina indirimli olarak satacaklarini soylediler. Bu durumda biraz maddi zararim olacak.
Ayrıca satarken boyle biseyden bahsetmediler

Slm kizlar goreve basladim ve burayi takip edemedim herkes iyidir insallah.kizim da cok istahsiz dogru duzgun bisey yemiyor sanirim sicaklarfan ua da bana tepki gosteriyor birakip gittigim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…