Annelerin Güncesi

Ay yoruldum
Canim tüketici haklarini aradim kullanici hatası olmadığı sürece yapabilecekleri bisey olmadığını magazanin insiyatifinde olduğunu soyledi. Magaza ise Benim kullanmadigim yatagi teshir ürünü olarak baskasina indirimli olarak satacaklarini soylediler. Bu durumda biraz maddi zararim olacak.
Ayrıca satarken boyle biseyden bahsetmediler
Bence tüketici hakarı sana yanlış bilgi vermiş. Çünki hiç bir gerekçe gostermeden iade hakkın var. İstersen kanunu bi oku.

Slm kizlar goreve basladim ve burayi takip edemedim herkes iyidir insallah.kizim da cok istahsiz dogru duzgun bisey yemiyor sanirim sicaklarfan ua da bana tepki gosteriyor birakip gittigim icin
Zaten seminer dönemi değilmi canım. Sonra gene okullar açılana kadar evdesin.. kim bakıyor peki elife. İnşallah alışırşınız kısa sürede. Gökçe küçükken işe başladığım için öyle tepkileri olmadı ama buyudukce akılları eriyor ve böyle tepki verebiliyorlar maalesef :KK43:

Canim tüketici haklarini aradim kullanici hatası olmadığı sürece yapabilecekleri bisey olmadığını magazanin insiyatifinde olduğunu soyledi. Magaza ise Benim kullanmadigim yatagi teshir ürünü olarak baskasina indirimli olarak satacaklarini soylediler. Bu durumda biraz maddi zararim olacak.
Bende 15 gun icinde kosulsuz iade var diye biliyorum. Mobilya kurulum gerektiriyo ya ondan mi boyle acaba

Zaten seminer dönemi değilmi canım. Sonra gene okullar açılana kadar evdesin.. kim bakıyor peki elife. İnşallah alışırşbiraktim.eylulde de sürede. Gökçe küçükken işe başladığım için öyle tepkileri olmadı ama buyudukce akılları eriyor ve böyle tepki verebiliyorlar maalesef :KK43:
Evet seminer donemi canim yarin son gun su an annem bakiyor aslinda yanimda goturirdum ana elifece cok huysuz bi cocuk binaya girmiyor okulun cevrdinde de golgelik yok bende anneme biraktim.eylulde de kres dusunuyorum

Bence sonuna kadar hakkını ara. Biz bigün klimanın servisini çağırdık bakım yapsınlar diye. Adam klimanın alt kısmını kırdı üstüne bide bu servise girmiyor kendiniz yaptıracaksınız diyip gitti. Eşimde ağzını açıp bişey demedi. Tabi ben çok sinirlendim öyle şey mi olur diye. Servis yetkilisini aradık oda yapabilecegimiz bişey yok dedi. Müşteri hizmetlerinin müdürüne kadar aradık sizi şikayet edicez diye. Sonra bize sıfır yeni klima gönderdiler. Gerçi onu da taşımacılar kırdı ama olsun hakkımızı aradık.

Akşam ve sabah su gibi kaka yaptı çocuk:işsiz: kusuyor diye gittiğimizde ishal de başlayabilir demişti, off yarın da yolculuğa çıkıcaz bir an önce toparlasa kuzum ya:anne:

Akşam yemek yiyordum oğlum yanıma geldi, anne kalk dedi, yemek yiyorum bitince geleceğim dedim, anne kalk oyun oynayalım dedi :skandal:babanla oyna hemen gelcem diyorum hayır anne baba değil diyor:KK70:

o ne diyorsa o :rapci:

Akşam ve sabah su gibi kaka yaptı çocuk:işsiz: kusuyor diye gittiğimizde ishal de başlayabilir demişti, off yarın da yolculuğa çıkıcaz bir an önce toparlasa kuzum ya:anne:
geçmiş olsun canım inşallah en kısa sürede geçer..

Bu gun iftarda bizi eken arkadas aradi. Aslinda acmayacaktim tlfnu ama actim. Daha nasilsin demeden bi müjdem var dedi. Hamileymis:anneadayı:. Ben bunu duyunca iftar falan uctu gitti aklimdan:deli: kac haftalik nasilsin bulanti varmi falan filana daldik direk.

Esinin acil isi cikmis o yuzden iptal etmis iftari. Haber vermekte aklina gelmemis dedigine gore. 4 gun snra aramasi da sacma ama cocuk haberini duyunca cokta umursamadim. O da huyumu bildiginden direk onu soyleyip ondan sonra konuyu acti sanjrm. Diger arkadasa da aynini yapmis :KK53: boyle bi haber vermese cok soguk konusurdum cidden bnde.

Cok sevindim ama ya kizima arkadas geliyo:emir_bebek:

X