Annelerin Güncesi

Dun annem bikere oturttu. Bugn baktm ikiniyo hadi gel tuvalete gidelim dedim geldi cikartttik bezi otrdu yapti. Oncden asla oturtamiyodum cok sasrdim.umidi kesmistim. Azoncede cisim geldi dedi oturttm ama yapmadi sanirm oyuna cevircek bu iside :)

Dun annem bikere oturttu. Bugn baktm ikiniyo hadi gel tuvalete gidelim dedim geldi cikartttik bezi otrdu yapti. Oncden asla oturtamiyodum cok sasrdim.umidi kesmistim. Azoncede cisim geldi dedi oturttm ama yapmadi sanirm oyuna cevircek bu iside :)
En azından oturmaya başlamış canım o da bir gelişme ogrenecekler zamanla

Bizim doğum günümüzde bugün :))
İyiki doğmuş canım oğlum @nsy5555 seni çok iyi anlıyorum, onlar bize armağan :)
@Aysegul1706 (umarım doğru nicktir) sizinde doğum gününüz kutlu olsun. Sağlıklı huzurlu nice yılları olsun Rabbim bi kardeş nasip etsin oğluşuna
Nicki düzeltiyorum A Aysegul1706
İyi ki doğmuş oğluşun A Aysegul1706 senin oğlunda cnm.. İkinizinde mutlu huzurlu sağlıklı yılları olur inş.
Kzlar babalar gunu napcaksinz
İş de kullanması için evrak çantası aldım ben.

Akşam arene sebzeli pirzola yaptım. Son kaşıkta hepsini kustu. Oruç oruç yemek yapıyorum yediriyorum zaten hava sıcak kusmayı alışkanlık haline getirdi resmen. Oturdum bi güzel ağladım. Allahım ne zaman bitecek bu kusmaları :KK43:

Akşam arene sebzeli pirzola yaptım. Son kaşıkta hepsini kustu. Oruç oruç yemek yapıyorum yediriyorum zaten hava sıcak kusmayı alışkanlık haline getirdi resmen. Oturdum bi güzel ağladım. Allahım ne zaman bitecek bu kusmaları :KK43:
Canım benim üzülme geçecek inşallah zamanla Dr un verdiği fitile basladinmi

Yok başlamadım. 5 saat aç bırak öyle yap fitili dedi. Aklıma yatmadı vermedim bende. 5 saat aç kalan çocuk zaten ne kusabilir ki. Benim sorunum çiğnememesi.
Anladım canım geçecek inşallah uzulmekte haklisin ama yıpratma kendini azıcık sabret büyüdükçe cignemeye başlayacaktır

Bu kız benim peşimi hiç birakmiyor ben nereye o oraya geçen haberlerde gördük sahibinin peşini birakmayan kaz vardı sahibi nereye giderse o oraya gidiyor eşimle bizim kıza benzettik gerçekten aynı ya:KK70:

Hastalandı uyku saatleri tamamen değişti şu saat oldu uyutmaya çalışıyorum hâlâ ninni söyle diyor başlıyorum dandini söyle diyor tam başlıyorum niloya söyle diyor, aydede söyle böyle devam ediyor ve 40 defadir belki böyle devam ediyor gece yarısı maskara oldum

367b4398e4d0977351e764b1aac5d6ae.jpg
Bugun kızıma bu oda takimini aldık. Bayramdan once eve gelecek insalllah. Aslında newjoyun rose modelini alacaktim ama eşim bu daha çocuksu elife daha uygun deyince bunu aldik. Hala rose mu bu mu diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1848577
Bugun kızıma bu oda takimini aldık. Bayramdan once eve gelecek insalllah. Aslında newjoyun rose modelini alacaktim ama eşim bu daha çocuksu elife daha uygun deyince bunu aldik. Hala rose mu bu mu diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1848585
Bu da almak isteyip de büyük cocuklara daha uygun olur diye vazgectigimiz rose genç odasi.
ikiside çok güzel canım çok fark yok gibi ilkide çok hoş bence güle güle kullansin prenses

Eki Görüntüle 1848577
Biz de bu takımın yatak ve dolabını aldık canım. Güle güle kullanın

Eki Görüntüle 1848577
ikiside cok guzel cnm ikncisi bizmki gbi biraz dha genc odasi gbi. Gerci benmki odasinda yatana kdar genc olucak zaten :))) gule gule kullanin cnm cok guzel

ikiside cok guzel cnm ikncisi bizmki gbi biraz dha genc odasi gbi. Gerci benmki odasinda yatana kdar genc olucak zaten :))) gule gule kullanin cnm cok guzel
Sağol canim. Aslında ben ikincisini daha çok begendim ama kızım buyuk olsaydı alırdım. Esim biraz cocuk odasi olsun dedi.
Siz nerden aldiniz canim?

X