Annelerin Güncesi

Selamm ben geldimm
Hasta olanlara cok gecmis olsun sayfalar almis basini gitmis
Aylardir korkudan erteledgim tirnak batamasi ameliyatini dun oldum. Harika bir doktor buldum cesaretimi topladm gittim sonunda. Kurtuldumm :)
Geçmiş olsun canım kurtulmussun şükür.aynen saclarinizi baglayinca çok tatlis olmussunuz.aklıma büyük kızımın kucuklugu geldi seninkini görünce onun saçlarda böyleydi ayni:)

Gecmis olsun canım sana da

geçmiş olsun hem de gözün aydın o zmn
minnoşun saçları da çok güzel olmuş :)

Korktuğun kadar var mıydı :)
Prensese de çok yakışmış at kuyruğu maşallah

Geçmiş olsun canım kurtulmussun şükür.aynen saclarinizi baglayinca çok tatlis olmussunuz.aklıma büyük kızımın kucuklugu geldi seninkini görünce onun saçlarda böyleydi ayni:)
cok tesekkurederm hepinize korkulcak kadar degilmis ama igneler cok acitiyo ilk basta snra uyusuyo zaten ama Allah kmseye gostermesin cok zor.birazdan pansumana gtcem ondan bile korkuyorm.
Ben dogum cantama toka koymustm dgdugunda takcam diye. Ama azdi saclari. Cok hevesim var tokali tokali gezsin ama kivircik oldgu icn uzayan kivriliyo
At kuyrugunu basardm sira topuz ve balik sirtinda

Selamm ben geldimm
Hasta olanlara cok gecmis olsun sayfalar almis basini gitmis
Aylardir korkudan erteledgim tirnak batamasi ameliyatini dun oldum. Harika bir doktor buldum cesaretimi topladm gittim sonunda. Kurtuldumm :)
gecmis olsun canim kurtulmussun sonunda

Kizlar eylulun ilk haftasi gibi ayarlayabildi iznini. O zamanlarda antalyays giden var mi hic? Konusuldu burda ama hatirlayamadim. Cocuk icin serin olur mu ki

Kizim ne klozete ne lazimliga nede diger tuvalate oturmak istemiyor hangisine alisicak anlayamadim simdi

Canim biz genelde eylul gibi egeye gidiyoruz ve sicak oluyor akdeniz daha sicak olur
insallah sivak olur .

Canim simdi hastanedeyim. Hem asm de ki hemdireye hem doktora sordum. Tuvalet isini. Klozete lazimliga oturmak istemiyo agliyo dedim. Ikisi de hic usteleme 3 yasina kadar yolu var dedi. Bez acisindan biraz kulfetli olabilir ama ileride alta kacirmamalar olmamasi icin istemedikce oturtma uzun araliklarla dene dediler

6 ayda 300 gr almis sadece 11.200 olmus. Boyunu olcemedik. Beyaz onluklu birini gorunce katila katila aglamaya basladigi icin.
Hala emzirdigimi duyunca hemsire yavas yavas birakir 2 yas diye kendini sartlama dedi. Herkes hala mi emziriyosun deyip durdugu icin kadini alnindan opesim geldi.
Doktorda ayni sekilde yavas yavas biraktirmaya baslarsan iyi olur dedi.
Ikisi de kilo olarak zayif ama sende oylesin genetik heralde yiyosa dert etme dediler. Bi daha opesim geldi
Hos su ara hic bisey yemiyo ama disten heralde.
Kan verdik yine aglamalar esliginde guzel cikar insallah sonuclar.

Bu doktoru cok sevdim. Tam benim kafadan.

Biz eylulun 19 unda gdicez antalyaya. Antalyanin en guzel zamanlari eylul sonu ekim basi
sagol canim. Esim giremez cocuk falan diyip duruyo. Ona okutuyorum ozellikle :)

Sagol cnm evt bide pansumanlari ve dikis aldirma isini atlattimmi tamamdir :)
Herseyden korkulurmu ya ben cok korkak biriym :))
o pansuman ve dikis kisimlarinda pek korkmasamda benim icin bi tuhaf oluyo kusacak gibi oluyorum :)

aglamiyor canim ama istemiyor korkuyorum diyor bu isi yapamicam galiba

Bizim hemşire ne boy ne kilo aldı manyakkadın
Zaten çok sallamıyorum ben asm yi de aşıları yaptırıyodum önür hafta götürcem doktoruna kan idrar yaptırcam bende bakalım inş güzel çıkar
Yemeği takmıyorum artık ben hiç öyküde bu ara sabah masanın üstünde form mısır patlağı buldu ondan yedi domates zeytin biraz peynir o kadar

ay benimde öpesim geldi ne güzel ya tam ihtiyacımız olan şey
benim doktor herşeyden memnuniyetsiz olacak net zaten neden değiştirmediğimi kendime sorup durmalardayım
bir daha çocuğum olursa da mutlaka erkek doktor seçeceğim çok net hatta kadın doğumcumuda erkek seçmeyi planlıyorum

Bizm cocuk doktorumz erkek. Cok iyi memnunum yakin olsan onerirdim kesinlikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…