Annelerin Güncesi

canım el parmak araları terlemiş falan olabilir mi ne bilim kalem fln sıkarak tutuyosa bizimkininde bileklerinde oldu sıcaktan diye düşünüyorum ama coresatin sürdüm yine de

şimdi oyun gibi gelse de alışır bence inşallah başarılı olursun
İnşallah canım. Dün pes edecektim ama komşuyla konuşunca devam ettim bugünde 4. gün artık çok zorlansamda geri dönmemeliyim diye düşünüyorum

İnşallah canım. Dün pes edecektim ama komşuyla konuşunca devam ettim bugünde 4. gün artık çok zorlansamda geri dönmemeliyim diye düşünüyorum
bence de dönme isterse vazgeçebileceğini anlamasın ben o yüzden tam emin olmadan hiçbişiye başlamadım

Geçmiş olsun canım alerji mi acaba yada sinek ısırığı gibi mi ya da oyuncaklarıyla kendi mi oynarken yaptı.oraya yazayım ben şimdi tel non lazım
Teşekkür ederim canım. Yok sinek ısırığı gibi değil, ellerinin bütün parmak araları boyanmış gibi kırmızı. Birazdan dahil olayım ben de oraya resim atarım.

Gecmis olsun canim. Bi fikrim yok ama obrli bisey degildir umarim.
Basvurunu bana ozelden numarani gondererek yapabilirsin :KK70:
Sağol canım. İnşallah önemli birşey değildir. Atıyorum o zaman birazdan :KK66:

Bugün iki kötü haber aldım, kuaföre gitmiştim orda bir kadın anlatıyor, yiğenini kusma ve mide bulantısı ile doktora götürmüşler beyninde tümör var demişler ve çocuk daha 5 yaşındaymış masada kalabilir demişler ailesine, ameliyattan başka da şansı yokmuş nasıl üzüldüm anlatamam, tanımıyorum etmiyorum ama çok etkiledi beni.
Sonra arkadaşımla karşılaştık kızı geçen hafta havale geçirmiş 38 derece ateşte tüylerim diken diken:işsiz:

Kızlar keremalpin el parmak aralarinda kızarıklıklar oldu neden olmuş olabilir. Geçer diye bekledim kaç gündür. Hiç rahatsızlık duymuyor çocuk, kaşıntı filan yok. Kafama takıldı gecmeyince. Bir de kavimler göçü hala duruyorsa beni de katın araniza. En azından foto filan atacağım zaman kolaylik olur. Nereye başvurmam lazım katılmak icin:)
Elleri fazla mı terliyor, pişik olmuş olabilir mi?

Bugün iki kötü haber aldım, kuaföre gitmiştim orda bir kadın anlatıyor, yiğenini kusma ve mide bulantısı ile doktora götürmüşler beyninde tümör var demişler ve çocuk daha 5 yaşındaymış masada kalabilir demişler ailesine, ameliyattan başka da şansı yokmuş nasıl üzüldüm anlatamam, tanımıyorum etmiyorum ama çok etkiledi beni.
Sonra arkadaşımla karşılaştık kızı geçen hafta havale geçirmiş 38 derece ateşte tüylerim diken diken:işsiz:
Kuzum ya cok kucuk. Insallah ameliyat basarili gecer :KK43:
Bazi cocuklar daha hassas oluyolarmis atese sanirim. Dusuk derecelerde de havale riski oluyomus

Pazartesi gunu iftardan once alisverose gidiyoduk. Kirmizi isikta mendil satan cocuk vardi. Esim cami acti para vermek icin. Baktim eli yuzu kir icinde cocugun. Esim mendili baskasina ver dedi. Yok abi dedi zorla vermeye calisti falan. Burnumun diregi sizladi gozum yasardi. Biz tabiri caizse her turlu luks icinde bakiyoruz cocuklara. Kimi de boyle sokaklarda cok kotu hissettim kendimi

Rabbim şifa versin inşallah çok üzüldüm

Biz de bugun oğlusumla aşi olduk o hepatit a ben tetanos boyumuz 6 cm uzamış 78 ken 84 olmuş ama kilomuz 300 gr artmış sadece 12.3 persantil değerlerimiz hep yuzde ellilerde o yuzden memnunuz halimizden:anne:
maşallah kuzucuğa

Yaaa akşama ne yapacaksınız hala karar veremedim ve yarım saat sonra mesaı bitiyor evde basliyor
bu akşam ne yapıcaz belli değil ama dün akşam fırında kaşarlı tavuk vardı (kuşbaşı tavuk etini soğanla kavurup içine garnitür ekledim sonra azar azar fırın kağıtlarına sardım içine kaşar hop fırına :)) yanında tereyağlı makarna mercimek çorbası
ilk günde fırında kaşarlı patates püresi köfte pilav ve cacık

Yaaa akşama ne yapacaksınız hala karar veremedim ve yarım saat sonra mesaı bitiyor evde basliyor
Bana fenalik geldi ne yapsam diye dusunmekten.
Kofte patates tavuklu salata tavugun suyuyla mercimek corbasi yapcam bu gun.
Kofteyi aksamdan hazirladim. Patatesleri sabahtan dogradim suya koydum. Tavuk haslaniyo. Gerisini nasil yapcam bilmiyorum. Suan sipanin masasinda oturduk yaklasik bi saattir ayni yapbozu bozup bozup tekrar yapiyoruz. Sandalyeden kalkmama izin yok. Kandiramadim bi turlu.:işsiz:

Bana fenalik geldi ne yapsam diye dusunmekten.
Kofte patates tavuklu salata tavugun suyuyla mercimek corbasi yapcam bu gun.
Kofteyi aksamdan hazirladim. Patatesleri sabahtan dogradim suya koydum. Tavuk haslaniyo. Gerisini nasil yapcam bilmiyorum. Suan sipanin masasinda oturduk yaklasik bi saattir ayni yapbozu bozup bozup tekrar yapiyoruz. Sandalyeden kalkmama izin yok. Kandiramadim bi turlu.:işsiz:
Eşin gelince yapamıyor musun canım çocuğu ona bırakıp?

Bime pepe oyun seti gelmisti onun icinden cikan ikili yapbozlar biri. Digeri de bime gecen gelen sayi yapbozu.
Hepsini tek tek buluyo yapiyo. Sirayla masaya diziyo. Sonrada bi yandan gulerek cigliklar esliginde hepsini dagitiyo. Sonra tekrar basa:deli: bi de her yaptigini gosterip soyluyo. Bak 3u yaptim diyo. Bunu deyince kesinlikle evet annecim 3 u yaptin demem lazim. Sonra o da evet 3 u yaptim bak 3u yaptim diyo tekraaarrr tekraaarrr. Siyiricam:deli:

X