Annelerin Güncesi

1 1h1r ay su forumda yeminle ikimize acıdım ya ben boşu bosuna aylardır nasılsa kimden geldiğini biliyorum diye hiç heycan yapmadım sende yavrum L Leydiminik diye diye gezinion ins seninki tutar bari
Ay yalnz varya iyi ki de ben fayika sanmışım en basndan beri de heycan yapmamışım yoksa kim kim diye çatlar dururdum
Smdi bazı derin aratirmalarim oldu ve 1-2 kişiden şüpheleniyorum ve şüphelerimin çoğu A Akaibu da yoğunlaşıyor

A Akaibu nun tenceresi forumu çok takip edemeyen biri Cnki sessizliğinden şikayet etmiş bu ben olabilirim ikincisi esi şehir dışında olduğu icin kargoyu gec verdi yine oklar beni gösteriyo
Ama tabi E ekskkalmym da olabilir
Bir de S Sunset5 in verdiği hiç bi ipucunu hatırlamıyorum blmyrm o da sessiz ondan da bekliyorum
Ayyy bilemedim ya @lutitaaaa bu merak çatlatır kız Adami

Tutacak tutacak sabah belli olacak :))

Ya gelen kutuları gördükçe kaplama yapmadığım için çok üzgünüm paketlerim özenli ama dış koli çok biçimsiz geliyo artık gözüme
Kusuruma bakma tencerem
ya sen benim kutuyu görsen oturup aglasam yeridir yani kendim koli yaptim bildigin yokluktan
Tencerem cidden kusura bakmasin
Bir dahakine aylar onceden baslicam calismalara

emin misin

Kaç saatlik yol? Eşin kaç gün gelmeyecek? Ben rekor kırdım 2 hafta oldu annem gile gitmeyeli

Tamam ben de onu diyorum valla ben kimden geldigini bilsem bile catlardim elime gecene kadar

Hee sen L Leydiminik için dedin valla fazla rahat hani dicem aldı kargoyu gördü hediyeleri çok çok çok rahat kendinden beklenmicek şekilde bişeyler var ama bilmiyorum ne

hayır siz ikiniz niye benlen uğraşıyonuz hatta bir çoğunuz yine başladınız yok kargosu geç gelsin yok gizemli kapak olur bu minik yok sen merak etmiyon yok illa benim kapağım sensin ne yaptım ben size he ne yaptım

Bunda 16 kisiydik Yılbaşında 20 kişiye tamamlaniriz diye tahmin ediyorum

yok ben almiyim artık bu kez beni sallandırırsınız burda

Benim kapağımada iyi geceler ( L Leydiminik )
buyur burdan yak

ben olamam di mi niye çünkü benim tencerem belli

ya gönderdiğim kargonun takibinden hiçbişi anlamadım şuan şubede beklemede görünüyor niye bekliyor ki niye teslim edilmiyo niye niye birazdan arıyacağım bakalım şu koşullarda dün çoktan elinde olmalıydı çikolatalara ne oldu acaba

ben seni kapaklıktan çıkardım canım.. düşündüğüm biri var artık...

Gelmiş kapağııımm
Günaydıııın canımmm
Nasılda sever beni, bir mesajda kac kez anmış

Di mi ama ya çatladım burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…