Annelerin Güncesi

Ne bilim çok seçenekte kalmadı ya e dün verilenlerden olsa gelirdi bu saate dimekki bugünkülerden

Ya bisey dicem valla icime dert oldu takip nosuyla baktimi acaba kapakcim bi sorun yok dimi

bunları almıştım öyküye igor hiç tavsiye etmiyorum acayip kayıyo biyere girdik bi düştü yerden kalkamadı çocuk öyle diyim size

Hadi ya iyiki yazdn cnm esmde tutturmus bunlar guzl diye bende cicekli bocekli istiyodm syliymde oda vazgecsin bunlardan

Gercekten mi. Ben bayiliyorum bu ayakkabiya. Ayaklarinin buyumesini bekliyodum almak icin. Hala 20 numara giyiyoruz da. Almayayim bari :/
bende çok beğenerek aldım biraz ayağını vurdu bi de çok kayıyo bi de adam havuzdada giyer dedi nasıl olcaksa o duruşu güzelde kendisi falso adidasta renk yok diye almadım şimdi gitcem ordan alcam

Benim umudum yok ve gerçekten tüm heyecanım gitti, işte size gelen güzel haberler olursa ona sevinirim napayım

Yemegi yaktim desem

yemek yapmadim desem

Ay bende makarna haşlaıdm güya ütü yapacaktım bugün okumaktan sıra gelmedi

Kızlar fırında patlıcan kızartması yapan varmı güzel oluyomu denesem mi bilemedim

Bende musakka yaparken kızartmıyorum S Sunset5 gibi yağ sürüyorum fırça ile birazda tuz ekşiyorım

bende çok beğenerek aldım biraz ayağını vurdu bi de çok kayıyo bi de adam havuzdada giyer dedi nasıl olcaksa o duruşu güzelde kendisi falso adidasta renk yok diye almadım şimdi gitcem ordan alcam

Bunları çorapsız giydirebiliyomusun betül acıyo diyo patik çorap aldım mecburen

Bi de yemeği yaktın benim yüzümden
yok cnm senin yuznden degil bnm kapagm yuznden hic ipucu vermezmi insan yahu catladm burda zaten kargoda gelmedi bugn gelse sasrdim :)

yazmasaydin iyiydi resm koy bari :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…