Annelerin Güncesi

artık duyduklarını pekiştirmeye başladılar.. bizimkide geçen erik poşetini kaldırmaya çalışıyor. çok ağır diyo.. ağır ı ilk defa kullandı ve yerinde kullandı şaşırdım.. terlemiş terledim diyo.. kendisini anlatabilmesini çok seviyorum.. ,,

senin tencerelerle oynarken kapağının salonda olması bu bir işaret olsa gerek... senin kapak başka yerlerde demekki.

Şimdi ben ptt gönderi takibine barkod numarasını giriyorum zimmet alındı diyor sadece. Bu kadar mı yani. Hani kargomuzun nerede olduğunu görebiliyorduk

ama ne ya yerim ben onu masllah

Şimdi ben ptt gönderi takibine barkod numarasını giriyorum zimmet alındı diyor sadece. Bu kadar mı yani. Hani kargomuzun nerede olduğunu görebiliyorduk
ben görüyorum nerede olduğunu maşallah mng güzel çalışıyor... çoğu bitti azı kaldı belki bugün alır belki yarın sabah... şuan onun şubesine aktarma yapılıyormuş...

Yaklasik 15 dk dir park yataginin icinden cikmayan sinekle oynuyo gokce sinek napiyosun diye soruyo sinek ordan oraya gidiyo gokcede gidiyo
Sinek falan mi yakalasam napsam. Vok bunalinca koyarim ikisini yataga cibinligi de kapatirim. Ordan oraya atar kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…