Annelerin Güncesi

Kızlar reika söyledikten sonra ısrarla oğlumun ağzının içini kolladım ve 13 dişi var 1 tane de çıkmak üzere damak beyaz.çok az gibi.ve biz bunları ne zor çıkardık hemen patlamıyo dişleri

Valla bende merak ettim. çikolata falan dolrurup getiriyo olabilir. ama onu abartarak söylemezdi diye düşünüyorum. :olamaz:

Pek sevmediğimi bilir kestane şekerini değildir
Neyse bende yatar cnm özel deilse buraya yazarsın gece uyanınca girer bakarım illa öğrencem:KK53::KK53::KK53:

Ay oku oku manyak oldum yeminle A Akaibu geldimi kız esin neymiş süprizi :KK66:
Valla çorba oldu kim kime çıkmış of bende biç heycan yok gelecek kutumu bile gördüm fayika fayika çiğimin :KK66:
Ama tencerecrgimin hediyeleri beğenip begenmemesi konusunda heyecanlarım var Buarada ben sanki anneciğe daha çok hediye aldım gibi geldi hatta bzden küçük hatıralar da var kızımın doğumunda be mevlidinde dagittgimiz hediyelerden de koydum hep bizi hatırlar diye

Ay oku oku manyak oldum yeminle A Akaibu geldimi kız esin neymiş süprizi :KK66:
Valla çorba oldu kim kime çıkmış of bende biç heycan yok gelecek kutumu bile gördüm fayika fayika çiğimin :KK66:
Ama tencerecrgimin hediyeleri beğenip begenmemesi konusunda heyecanlarım var Buarada ben sanki anneciğe daha çok hediye aldım gibi geldi hatta bzden küçük hatıralar da var kızımın doğumunda be mevlidinde dagittgimiz hediyelerden de koydum hep bizi hatırlar diye
Yarım saati kalmış. Uyuma diyip duruyo iyice merak ettim.
Bi de ben uyumayım diye beni kandırıyosa fena bozulurum yalnız

bende kafa error veriyo artik kim kime ciktigini tahmini yetmiyo milletin esinin surprizinin tahminine gectim belki yarin hizimi alamayip altili da oynarim malum ona da tahmin gerekiyo:KK66:)

Neyse bende yatar cnm özel deilse buraya yazarsın gece uyanınca girer bakarım illa öğrencem:KK53::KK53::KK53:

Yarım saati kalmış. Uyuma diyip duruyo iyice merak ettim.
Bi de ben uyumayım diye beni kandırıyosa fena bozulurum yalnız

hayirdir gecenin 2 sinde kargo mu geldi niye bana daha gelmiyo :KK43:

sabah sabah ne guldum ya siz beni guldurdunuz Allah ta sizi güldürsün gözümden yaşlar geldi kısık sesle gülmekte çok zor isyerinde olsaydim basardim kahkayi.. A Akaibu bende merak ettim hediyeyi isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim gecenin o saatinde fayika fayika ya ilanı aşkı da anlamadim..

X