Annelerin Güncesi

Ya ben emzirirken bu kiz hemen daliyodu uykuya simdi salla salla ayaklarim agriyo ama dalamiyo :KK43:
Memenin sakinlestirici etkisi de var uyku getirici etkisi de:KK70: o yüzden daha bebeler küçükken gece sağdığınızı gündüz vermeyin derlerdi okuduğum yerlerde :KK70:
Zamanla yeni duruma alışır

canım şu bim de A101 de satılan 14 liralık salıncaklar var ya ondan taktık. takıp çıkarıldığı için pratik oluyor. hatta bir tane de annemlere kardeşimin odasına taktık
Daha yeni gelmişti a101 e tüh ya keşke alsaydim neyse yine bakayım başka yerlere sağol canım
Bnde yarn bezsiz yatiriym cocuguda rahat etsin biraz poposu:))
Tabi uyursa
yatır canim benim kızım iyi uyudu bugün yapmamışda altına kuru kalktı

Memenin sakinlestirici etkisi de var uyku getirici etkisi de:KK70: o yüzden daha bebeler küçükken gece sağdığınızı gündüz vermeyin derlerdi okuduğum yerlerde :KK70:
Zamanla yeni duruma alışır
İnşallah canim cok.zorlaniyorum zaten emzirmeyi birakmaninda psikolojisi var karman cormanim

Canım 30lu 5+ bez 23.5 tl geliyor 2.si %25 indirimle aldığında
Yaw ben eşime söylüyorum hep pahalı diyo şimdi söyledim bu fiyatı uuh çok pahalı dedi tanesi 80krş a geliyomuş o geçen aldığı 5 numara bezlerin tanesi 41 krş muş nasıl alıyo diye sormayın çekti indirimdi derken denk getiriyorum dedi ev bez dolu:ukala:

Yaw ben eşime söylüyorum hep pahalı diyo şimdi söyledim bu fiyatı uuh çok pahalı dedi tanesi 80krş a geliyomuş o geçen aldığı 5 numara bezlerin tanesi 41 krş muş nasıl alıyo diye sormayın çekti indirimdi derken denk getiriyorum dedi ev bez dolu:ukala:
5+ 41 kurusa buluyorsa bize de alsın :KK70:

Bu 5 le 5+ arasinda hic fark yok ki. Boyu falan ayni. Emis gucleri mi farkli ki

Deminden beri elime aldim bakiyorum :)))
Yarim cm icin fiyat farkina bak ya. Basa geleni cekcez mecbur. Insallah cis cikma problemine yardimi olur. En azindan gece olsa o bile yeter
O çiş problemine ben henüz çare bulamadim:KK70: ben sıkıyordu yanlardan o yüzden üst numaraya geçtim aylar önce:KK70:

Kızlar ya kızım bana kendini sallatmıyo bu Akşm annem saklandı yok gibi kızım yastığa aldı babasına gitti ki eşim bi kez bile sallamadı şu aya kadar sen salla diyo kızım ayağı ağrıyomuş ben sallıyım dedim bastı yaygarayı şimdi babası sallıyı offf benle derdi ne acaba :KK43:

Kızlar ya kızım bana kendini sallatmıyo bu Akşm annem saklandı yok gibi kızım yastığa aldı babasına gitti ki eşim bi kez bile sallamadı şu aya kadar sen salla diyo kızım ayağı ağrıyomuş ben sallıyım dedim bastı yaygarayı şimdi babası sallıyı offf benle derdi ne acaba :KK43:
Ben oğlum olacağını öğrendiğimde üzülmüştüm ya, o esnada kızı olan bi arkadaşım şöyle teselli vermişti: kızım iki sene sonra bana karşı babasına aşık eli belinde bi cadı olacak ama senin oğlun iki sene sonra sana aşık olacak :)) benim de eşim şu an uyutmaya çalışıyor işten geç dönünce vakit geçirmek için, ama oğlum annem diye ağlıyor :)))

Hehe sabahları benim oğlanı babası yataktan alamıyor istemiyor cocuk. Sen git anne gelsin diyor, eşim annene goturcem deyince ikna oluyor yoksa benim gitmemi bekliyor, bu dönem birine daha fazla bağlı olduğu bir dönem bu sen, babası, anneannesi, babaannesi olabilir, geçici dert etme :KK66:

Canim kizim bi keresinde hastalandi esimde ogun izinliydi ama acil bi yere gitmesi gerekti ve gittigi icin kizim 1 hafta hergun eve gelince sarilmadi babsinin elinde bisi varsa elinden alip dondu arkasini gitti asla opmesine izin vermedi yanina yaklastirmadi bildigin trip atti ama 1 hafta sonra yavas yavas unuttu boyle bisidir belki

Bebek m kadar xOTE="eatmeat, post: 46453223, member: 757941"]Ben oğlum olacağını öğrendiğimde üzülmüştüm ya, o esnada kızı olan bi arkadaşım şöyle teselli vermişti: kızım iki sene sonra bana karşı babasına aşık eli belinde bi cadı olacak ama senin oğlun iki sene sonra sana aşık olacak :)) benim de eşim şu an uyutmaya çalışıyor işten geç dönünce vakit geçirmek için, ama oğlum annem diye ağlıyor :)))[/QUOTE]
Benim kızım m da bana çok bağlı babayla hiç arası yok hatta bu akşam mutfaktan git dielleri baba

sevgili anneler... ben de 4 çocuklu çalışan birr anneyim. kızım neredeyse 9 aylık. diş çıkartıyoruz. sağlık sorunumuz yemek derdimiz hiç yok. o açıdan çok şanslıyım ama tek derdim kızım gündüz uykularını kucağımda geçiriyor. emzirip uyuduktan sonra yatağa koyduğumda sanki bebeği 15. kattan aşağıbırakınca yaşanan korku gibi korkuyor ve dehşet içinde ağlıyor. gece yapmıyor böyle. gece de sık uyanıyor ama korkmuyor en azından. şu an bile bunları yazarken kızım kucağımda uyuyor. diğer üç çocuğum böyle değildi. gerçi onları emzirmedim. onlar üçüzdü. bunu emzirdiğim için mi böyle anlamadım. bir de bayramda memlekete gidecem. orda da böyle uyumaya devam ederse beni kınarlar eminim. ben ne yapabilirim sizce. tecrübelisiniz siz.. bana yardımcı olun lütfen...
Ben oğlumu 1 yaşına kadar hep ayağımda uyuttum. 3 saat ayağımda kaldığını bilirim. Ayağımdan indirdigim an kıyameti kopartıyordu. Ben şöyle yaptım. Bi yarım saat ayağımda tutuyordum sonra yavaşca yatağına götürüyordum tabiki 5 dak. sonra uyanıyordu. Peki uyuma diyip yataktan alıyordum. Uyutmuyordum. Biraz geçince uyku iyice bastırınca kendi uyumak istiyordu o zaman yatağında güzelce yatıyordu. Böyle böyle yatağa alıştırdım. Bu arada maşallah üçüzlere. Ablamın da vardı üçüzleri. Bu arada hiç takma dış sesleri. Lafınıda esirgeme bence.
Kızlar imkanı yok size yetişmemin :)
Dün teyzemlerdeydik oğlumun elini kedi tırmaladı çok minik bişey herkes bişey olmaz dedi eşim normalde çok paniktir ama tırmığın küçüklüğünden olsa gerek o da bişey olmaz dedi ama içimize sinmedi akşam veteriner arkadaşına sormuş igne ucu kadarda olsa aşı olması lazım demiş. Drnu aramış eşim o da hemen yaptırın demiş üstünden de birkaç saat geçmişti :KK43: hemen gittik aşımızı olduk diğer aşılarada mutlaka gelmeniz lazım yoksa polis zoruyla getirilirsiniz dediler. Tetanoz aşısının önemli olduğunu biliyordum ama hayati önem taşıdığını bilmiyordum.
Ay geçmiş olsun. Geçen de aren kedinin kuyrugunu tutmuş kedi Allahtan ısırmak yerine hemen kaçmış.

Kizlar benm kiz hic cisini yapmiyo
Bu sabah bezi degistrdm 1 de bidha degstrdm ama azcik cis yapmisti. Gece yatarkem degistiriyorm sabaha kdr dolmuyo az hep. Sizinkilern nasl dun kuzenimin oglunun bezi baya sistide dikkatmi cekti.
Gerci benm kiz ne yiyo ne iciyoki doldursun
Sabhtan beri bir cay bardagi sut bir cay bardagi ayran ceyrek simitle duruyo
Ve uzun biaradan sonra buoglen uyudu uyansada iki kasik corba yese bari :KK43: cok uzuluyorm yememesine
Ben 3 saat de bi değişiriyorum. Çok su içiyor aren. Elinden alıp saklıyorum artık. Bide biberona ne kadar su koyarsam hepsini bitirmek için uğraşıyor. Gecede sık sık değişiriyorum.
Dün soyleyim diyordum unuttum hesap işleri ile uğraşırken S Sunset5 ve @lutita da kaçırmasın zor buluyoruz diyorlardı onlar da 5+ bezi
Yok cnm ben değildim o. Ama yinede sağol :)
Valla kız babaya oğlan anneye derler. Sanırım senin kızın babaya düşkünlügü başlamış :)

X