Annelerin Güncesi

Kahvaltı niyetine yediğim çeyrek çikolatalı ekmekle duruyorum hala. gökçeye nasıl odaklandıysam su hiç bişey de yemedim
Sefam olsun
Ay bu saydıklarını niye betülle yapamıyorum acaba saçlarını taradam hele kıyamet kopar kulaklarını hayatta elletmez hele o son sızma kısmı her akşamımız actionlı
Niye sevmiyo acaba ya insan nasıl mayışıyo halbüsü. gerçi bizim doğru dürüst saçımız yok. çok olsa belki gökçe de rahatsız olurdu.
Kulak kısmını hiç bilmiyorum. Banyodan sonra yatakta yan yatırıp kulağını temizlerken uyuduğunu biliyorum Babasına çekmiş heralde benim sıpa uyku konusunda. Tüm bebişler böyle uyusa keşke

Ya bi haber gördüm demin. soma da Down sendromlu bi kız sürekli evlenme hayali kuruyomuş. tülden perdeden kendine gelinlik yapıyomuş. Babası dayanamamış kıza düğün yapmış. bildiğin salon tutmuşlar pasta kesmişler. bi damat eksikBabasıyla dans ediyo kız falan. Resmen ağlıyorum acaip duygulandım ya

Ne oldu fikir mi verdi
söyler miyim hiç hem de sana

Ay hakkaten ya panik yaptırmayın şimdi bana cumartesi gündüz hallederm inşallah pazartesi ayın 1 i mi yahu haberim yok
Pazartesi ayın 30u 1nde elimizde olması için
ya sorma bende çok etkilendim ama Nasıl Mutlu görünüyordu

Ve evet benimde ana hediyeler tamam yarında son dokunuşlar için gezinicim
Ama işin kötüsü kredi kartım kayıp evde de aradım yok eşime söyleyince bi ton bıkbıklancak haklıda sürekli dikkat edeyim diye uyarır beni pöfff haklısın diyip dinlicim
O deil mağazada deli gibi çantamı karıştırdım kasada heralde alamıcak gibi baktılar bana yada ben öyle anlayıp bebiş dolayısıyla olan uykusuzluğuma çantamdan bişiler boşalttığına varana kdr herşeyi anlattım neyse nakit vardıda yanımda gülümseyerek çıkabildim ordan

A Akaibu benmkide uyudu azonce yorgunluktan uyuyakaldi butn gun noterde kostrdu yorulmus baya oglende uyumadi
Ohh uyur inşallah sabaha kadar kalkmadan
Ya biz nolcaz acaba böyle
Bi kere kıyafet bakarken cep telefonunu kıyafetlerin üzerine koymuşum. Allahtan gören kişi iyi biriymiş te kasaya götürmüş. sürekli telefonunu bi yere koyma diyip durur. hatalıyım bi sus ta diyemiyorum

Yalnız olmadığımı bilmek de güzel be

Pazartesiden sonra hava çok sıcak olacakmış. Benden bu yüzden çikolata koymayı düşünmüyorum.
Benimde tam hazır değil. Pazar tamamlıcam inş. Ayy minik bana mı alcak hediye :)
Öncelikle ayaklarını uzat kahveni al eline bi güzel uzan dün tv de izledim. Bi dr kesinlikle çocukların kulaklarını temizlemeyin diyordu. Hatta kirliyse hiç kormayın dedi.
Ben hemen hemen her yemek yedigimiz yerde çantamı unutup kalkıyorum. Geçen dolaşıyoruz eşime dedim mi sanki üstümde bişey daha vardı bişey eksik gibi yürüyorum. Eşimde telefonun nerde dedi bende çantamda dedim. Tabiki çanta ortada yok. Yine cafede unutmuşum.

Ben sana almıyorum Can'ım çünkü sen bana alıyosun
Yalnız çanta olayıda efsaneymiş

sadece kulak kepçesini temizliyorum. deliğin içine girmiyorum. onu da mı yapmamalıyım baya kir çıkıyo bi de kaşındırmaz mı ki o da. Ben temizlemeden duramam rahatsız olurum sanki onada öyle olacakmış gibi geliyo

Allahtan eşlerimiz var yani

Canm umutta öyle hep emmezdi bazen gece kalkar basket falan oynardık çizgi flm izlerdik ama geçmişte kaldı şükür

Ayyyy bende inanamıyorum hâlâ sabah gözümü bi açıyorum hiç uyanmamis deliksiz uyumuş olduğumu farkediyorum.sonra bende bi enerji bi enerji gün içinde uykumu tam almış olarak :))iki sene sonra tekrar deliksiz uyumak rüya gibi bişey maşallah diyimde en çok kendi nazarim değiyo çenem durmuyo

Senim için Kocaman bir maşallah Can'ım benim ve darısı başımıza

Ay maşallah darısı başımıza

Bende öyle oluyorum kalkmadi ğim izah inanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…