Annelerin Güncesi

ben oldum diş Eti ameliyatı Can'ım. Korkulacak birşey değil. Sonra kök ameliyatı oldum. Önden dört dişin kökünü kestiler. O sıkıntılıydı işte. Ama diş Eti çok rahattı korkma
Kesilip sonra dikiş mi atılıyo dr sanki öyle dedi ben mi yanlış anladım diyorum kaç dişine yaptılar bana hepsine dedi

Halam, gelini ve yengem gelmişti bana . Halam böreği beğendi eline sağlık falan dedi, ne demek halacom sokağın başında bim var sana da alayım bi tane dedim :KK70: millet gülüyor. Allahtan beni bildikleri için bana oturmaya gelen eli boş gelmiyor, halam kek, gelini de poğaça yapıp getirmişti :)))

evet bu çekilşte kimse konuşmuyor neden acaba öncekinde çok gülmüştüm. bu hiç eğlenceli olmadı.. :KK14::KK14:
kargo günü tencere az kazan olcak burası kaynıcak :)
30 una göre ayarlayın kızlar kendizi kargoları verelim 1 inde cümbüş olcak :) yakınlar yaşadı 31inde alır

onu da denedim. o zaman da uykuya dalmıyor. bakınıyor sağa sola. oturup kucağıma aldığımda emzirince o zaman dalıyor. ben de gece sık uyandığı için artık kendimi çok bitkin hissediyorum. yatma ihtiyacı hissediyorum. yatırarak emzirek çok işime yarayacaktı aslında ama kızım zorluk çıkarıyor.bu çocuğu çözemedim ben. ne denediysem olmuyor. gündüzleri oturduğum yerden o kucağımdayken uyumaya başladım artık ve her tarafım tutuluyor. diğer çocuklarımın isteklerine yetişemez hale geldim. ben nerde hata yaptım.

Canım emzirdin uyudu hemen ayağına koyup sallasan sanırım E Esinn10 öyle yapıyodu kullanıyomusun bilmiyorum ama emzik emiyo mu ben olsam vermiştim emziği :KK53:

Halam, gelini ve yengem gelmişti bana . Halam böreği beğendi eline sağlık falan dedi, ne demek halacom sokağın başında bim var sana da alayım bi tane dedim :KK70: millet gülüyor. Allahtan beni bildikleri için bana oturmaya gelen eli boş gelmiyor, halam kek, gelini de poğaça yapıp getirmişti :)))

Ya en iyisi valla bugün ablam yeni evde temizlik yapıyo taşınacak hadi ona bişeyler yapayım dedim kek börek salata yaptım götürdüm eve geldim kp ameliyat oldu ya emekli okul müdürü kendi okuldaki öğretmenler gelecekmiş şimdi bi kek daha yapacam onlara veririm bu gidişle bi pastane açacam valla eskiden beri de niyetim var zaten:rapci:

Canım emzirdin uyudu hemen ayağına koyup sallasan sanırım E Esinn10 öyle yapıyodu kullanıyomusun bilmiyorum ama emzik emiyo mu ben olsam vermiştim emziği :KK53:

Ya en iyisi valla bugün ablam yeni evde temizlik yapıyo taşınacak hadi ona bişeyler yapayım dedim kek börek salata yaptım götürdüm eve geldim kp ameliyat oldu ya emekli okul müdürü kendi okuldaki öğretmenler gelecekmiş şimdi bi kek daha yapacam onlara veririm bu gidişle bi pastane açacam valla eskiden beri de niyetim var zaten:rapci:
Benim açsam bayıracağım bir yer olur pastane :KK70: bi insanın hiç bi keki mi kabatmaz, poğaçalar desen al düşmanının kafasına at kimvurduya gitsin, kısır hep bi malzeme abartı vs vs. Pastaneler candır benim gibiler için

X