Annelerin Güncesi

Blackkcat görünmüyor
@1h1r gözün nasıl oldu canim gectimi
Burdayım cnm.ne var ne yok bi bakayım diye girdim etiketini gördüm.ev işleri bitmedi daha bitsede annemin başlıyacak bide 2 katlı annemin evi.
Dün canım çok sıkkındı.Ayşenazı sınıflarından bi çocuk yüzünü tırmalamış.çocuğun ailesine ulaşmaya çalıştık ama açmadılar teli.müdürle görüştüm.sabahta okuldaydım.öğretmen çocuğa özür dilettirdi konuyu kapayalım diye ama öğretmeninde suçu var ders esnasında sınıfı bırakıp gitmiş

Aynı bizim bebek arabası menümüz, süt hariç:) . Süt icmiyor sıpa Yoksa bi dk yerinde durmaz. Parka bile götürsem sallanıp kaymak yerine koşup tırmanır çoğu zaman.

bizimki de salıncaktan inmez kızım çayır çimen koş oyna asla saatlerce sallanmak istiyo zaten indirincede yaygarayı basar parka götürmeye korkar oldum

Canım Gecmiş olsun üzüldüm ig da yazdım benim oğlumun boynunu uçurtmanin ipi çok kötü kesmişti uçururken boynuna dolanmış hastanede pansuman yaptılar dr bir krem vermişti iz kalmaması için adını hatıtlayamadım eczaneye bir sor istersen canım bizde iz kalmadı fazla çok hafif var belli değil fazla

daha benimkini atlatıcaz
seninki geçmez bi 10 sene sürer sonrada 40 yaş sendromu başlar hiiç çıkamayız :)

Aynı bizim bebek arabası menümüz, süt hariç:) . Süt icmiyor sıpa Yoksa bi dk yerinde durmaz. Parka bile götürsem sallanıp kaymak yerine koşup tırmanır çoğu zaman.
bizimki de sade değil sadece çikolatalı içer muzlu çilekli falan mümkin değil

Olmasın kara oğlan tel başına 10 kaplan gücünde zaten

Olsun ya

Kızlar şu bezleri günlük çöpe atıyoruz balkona koyuyorum balkon bile kokuyor şu tuvalet eğitimini halletmek gerek sanırım ama nasıl ne zaman vallahi gözümde büyüyor

Bakici ablamiz basladi tuvalet egitiminesonuc aliriz insallah
Blackkcat gecmis olsun canim.kasla göz arasinda yapiyo cocuklar yapacaklarini

A Akaibu sürekli karıştırarak soğutuyorsun duruma görede sıcak su alıyorsun. Mama kıvamına getiriyorum ben. Soğumaya bırakırsan olmuyor karıştırman lazım hep. Bide çırpıcıyla oluyor. Ayy azimliyim gelinime yedircemm :) bide yumurta yemiyormuş ya süt bulamacı yapsan onda yer belki. Arene yumurtayı gün aşırı öyle yediriyorum.

Kivamini becerememiste olabilirim. Hic yemedigim icin nasil oldugunu fa bilmiyorum :) kasari cok koydum gibi geldi sanki. Tam ozlestiremedim sanki birbiriyle. Bi deniycem yeniden.
Bulamaci da agzina surmuyo malesef. Terciyeli corba yapiyorum anca oyle gidiyo. Tarhanaya bile yumurta kattim gecen gun :))
Benimde 2 yılım var 30 a nolmus nolmus
benim de 3 yil 1 ayim var

Yaaa sizinkilerin en azından pütürlü sorunu yok çiş sızdırma sorunu yok kusması yok. Bence siz seneye kesinkes yapın :)
Canım elif ada da haftada bir kusar sen deyince aklıma geldi geçenlerde kadınlar kulübünde okumuştum bir kadının oğlu dört yaşına gelmiş hala pütürsüz yiyormuş kadına blendırdan gına gelmiş bigün canına tak etmiş yemeği olduğu gibi ekmek doğrayıp koymuş önüne çocuk iki kaşıklar sonra tabağın içine kusmuş annesi de bidaha pütürlü yemez kusarsan sana o kusmuklu yemeği zorla yediririm demiş. Çocukta valla bidaha pütürlü yiycem anne yeterki o şekilde yedirme bana demiş ve o gün milat oldu diyor annesi bidaha sorun çıkmamış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…