Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kız hayatcımm
sen dün test yapmışın silik çıkmışş ayyyyyyyyy sorcam sorcam unutuyommm yaaaaaaaaaa

ayyy hamişsin inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhh

yok be şekerparemmm koca bir fosssssssssssssss...kan testi 0,001 lerde utanmasaymış -0000000 lara incekmiş yanii..Hey allahım yaa erken gebelik testinin ve sabırsızlığımın kurbanı oldum:)))

yok be şekerparemmm koca bir fosssssssssssssss...kan testi 0,001 lerde utanmasaymış -0000000 lara incekmiş yanii..Hey allahım yaa erken gebelik testinin ve sabırsızlığımın kurbanı oldum:)))

hayatcım kanın mı çok düşük senin ya neden o kadar düşük çıktı ki anlamadım. ben 3 ekimde yaptırsdım salı günü 0.30 çıktı anlamadım senin kan değerin çok düğşün hayatım sabahları aç karınla pekmez at bir kaşık muhakkak kan yapsın bi tanem Şeniz

Gebelik testi sonucu kıs o :))))

şekerim ben herkes gelirse gelirim ama ben ilk buluşmanın dışarda olması taratarıyım şöyle bi görelim birbirimizi önce belkim kanın ısınmaz bana felan lülülülülülü keşke bu kızı çağırmasadım evime dersin kaydirigubbakcemile3

Bencede arkadaşlar ilk önce dışarda buluşalım,gerçekten ilk izlenimler çok önemlidir..Sonra hepimizin kanı birbirine ısınırsa kiiiiiiiiii ben ısınacağına inanıyorum her ay birimizin evinde toplanırıss...

aşkolsun hayatım yaaa öyle şey olur mu? içi güzel olmayan insan kendini belli ediyor boşver sen. dışarda isterseniz ona da varım nasıl azru ederseniz canlarımmmkaydirigubbakcemile

o zaman herkesin gelebileceği orta yerde buluşalım ne dersiniz canlarımmm:hulya:

evet tatlım bencede ortada bi yerde buluşalım mesela bence eminönü olabilir karşıdan gelenler vapurla direk geçer bide otobüsle gideriz belediye tesisleri felan olabilir.....hadi herkes fikrini söylesin :1hug:

inşallah tatlım yarın test alıyımda yapıyım haber veririm sizeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…