Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kıslar bende küçükçekmecede oturuyorum avrupa yakasında bu toplanma işini unutmayalım ama ben çalışıyorum cumartesi olursa süper olur her yere gelirim benn..

bu arada bende 25 yaşındayım 1 yıllık evliyim bu ay ilk denememiz 17 ekimde adetim inşallah hamiş oluruz hepbirlikte canlarım benimmmmm opuyorumnanaktan

ayyy örmezmiyimmm bidenem hayatımmmmm
ayy onlar gelsinlerde bir an önce annelerinin göbişlerini doldursunlarrr
teyzoşları çok olacak herkes bişey yapsa almaya gerek kalmaz yahuuuu

kıslar bende küçükçekmecede oturuyorum avrupa yakasında bu toplanma işini unutmayalım ama ben çalışıyorum cumartesi olursa süper olur her yere gelirim benn..

bu arada bende 25 yaşındayım 1 yıllık evliyim bu ay ilk denememiz 17 ekimde adetim inşallah hamiş oluruz hepbirlikte canlarım benimmmmm opuyorumnanaktan

17 kasım demek istedin herhalde canım benimde 17 kasım hadi hayırlısı inşallah neyse kızlar ben kaçıyorum sonra görüşürüz öptümm hepinizi byyy

canalrım ben şimdi çıkıyorummmm biraz aneyle sohbet edeyim yemek işi felanda varrr
teyzemler gelecek
geceye girerim artıkınnnn
allaha emanet olunnn
hayat beni haberdar etmeyi unutma bideenem opuyorumnanaktan

çok ümitlenmiştim ama :gitme:

çok tatlısın yaa opuyorumnanaktan
bu arada tolanalım hakketen topikcek bööööööööölye ne güzel olur ben gelirim karşıya da tabi havanın çok soğuk olmadığı günlerde olsun lütfen........

demeeeeeeeeeet hadi topla milleti sositososito

canalrım ben şimdi çıkıyorummmm biraz aneyle sohbet edeyim yemek işi felanda varrr
teyzemler gelecek
allaha emanet olunnn

canım güle güle allaha emanet ol iyi akşamlar byee :1hug:

teyzemler gelecek
allaha emanet olunnn

Hadi güzelim görüşürüz benimde son 1,5 saatim ..Evde internet yok yarın görüşürüssssssss...öptüm.

çok tatlısın yaa opuyorumnanaktan
bu arada tolanalım hakketen topikcek bööööööööölye ne güzel olur ben gelirim karşıya da tabi havanın çok soğuk olmadığı günlerde olsun lütfen........

demeeeeeeeeeet hadi topla milleti sositososito

tamam canım toplarım herkesi sen merak etme o zaman ilk bende buluşacağız ama hepinizi bana davet ediyorum kıslarrr evim küçükçekmecede trene ve metrobüse yakın. bu hafta kayın validemler gelecekler ama önümüzdeki hafta cumartesi olar mı?????????sengözlerimebaksanab

kız hayatcımm
sen dün test yapmışın silik çıkmışş ayyyyyyyyy sorcam sorcam unutuyommm yaaaaaaaaaa

ayyy hamişsin inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ay kızlar çok hoş oldu ya herkes çok samimi sevdim ben burayı hepinizi opuyorumnanaktan çıkanlara hayırlı akşamlar görüşürüz canlarım

X