Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

cnm sen bilrisin de ama insan merak eder ne biliim adetin geçtimi peki ...gerçi dediğin gibi hissedersin de bu arada nasılsın demir bey nasıl .
kzıım kocaman oldu teyzesi 8 ci ayına girdi...

cnm merak etmiyorum aslında 7 gün geçti ama hala doğumdan beri tam düzene girmedi adetim gerçi hamile kalmadan da öyleydi ya. Bir ay 35 günde bir ay 30 günde adet olurdum. bu ay tatile gideceğimdiye hemen olmak istedim ya olmadı bir türlü en sonunda geciktirici içicem o olcak yani.

Oy maşallah kuzuma benim yaaaa kocaman olmuş kıssss 6 aydan sonra çok çabuk geçiyor gelişimleri hızlandığı için maşallah kuzuya. Bizimki de 4 hafta sonra 1 yaşında inşallah. hala yüürümüyor ama ilk arabam varya ona tutunup yürümeyi çok seviyor emekliyor tırım tırım peşimde

uykusuzluktan ölüyorum demett ama artık inan uykusuzluktan uyuyamıyorum ..
bu arada yağmur doğum yaptı cnm kzıına kavuştu .çok şükür ama çok tatlı maşş kızı....

cnm merak etmiyorum aslında 7 gün geçti ama hala doğumdan beri tam düzene girmedi adetim gerçi hamile kalmadan da öyleydi ya. Bir ay 35 günde bir ay 30 günde adet olurdum. bu ay tatile gideceğimdiye hemen olmak istedim ya olmadı bir türlü en sonunda geciktirici içicem o olcak yani.

Oy maşallah kuzuma benim yaaaa kocaman olmuş kıssss 6 aydan sonra çok çabuk geçiyor gelişimleri hızlandığı için maşallah kuzuya. Bizimki de 4 hafta sonra 1 yaşında inşallah. hala yüürümüyor ama ilk arabam varya ona tutunup yürümeyi çok seviyor emekliyor tırım tırım peşimde

cnm sakın hamilemisin değilmisin öğrenmeden sakın ilaç alma ya hamileysen yazık değilmi kuzuna...

evet cnm ya dediğin gibi ilk aylar bi türlü geçmiyo ama bi zaman sonra onlar bize biz onlara alışıyoruz iyiki var yavrularımız..:KK69:
cnm belki geç yürüycektir sorun etme her çocuk farklı olur ay ne tatlıdır şimdi cnm ya .nasıl çok yaramazlık yapıyo mu demir bey?

açtım cnm şimdi de sen ç.dışısın :)

cnm net yavaş msn ne açılmıyo açmaya çalışıyorum ama ekledik ya nasıl olsa görüşürüz artık..

yağmurdan haberim var cnm facede görüşüyoruz devamlı
hatice yok ne zamandır iyi değil mi

hatice de iyi cnm kızını büyütüyo oda napsın v işleri çocuk ortalama aynıyız:KK60:
maşş cnm haticenin kızı da 9 cu ayına girdi ama çok tatlı yaa..
hani listedeği diğer arkadaş ta hamile adını çıkaramadım şu anda da..listemiz full gebe yada çocuklu kıs maşş...

allahım yavrularımızı korusun tatlım iyi ki doğurmuşuz kısss :)))
Valla çok yaramazlığı yok ama yere bıraktığım zaman kablolara bayılıyor birde suyu çok seviyor hemen banyoya kapısı açıksa içeri giriyor küvete tutunup kalkıyor çıp çıp diyor

aman cnm iyi olsunlarda allahım esirgesin cümlesini.

Valla cnm ya en son life vardı mol gebelik yaşamıştı o da gebe şimdi maşallah bize kıss :))

senin kız neler yapıyor cnm adı neydi?bir çizelge yapsan da görsek yahu

allahım yavrularımızı korusun tatlım iyi ki doğurmuşuz kısss :)))
Valla çok yaramazlığı yok ama yere bıraktığım zaman kablolara bayılıyor birde suyu çok seviyor hemen banyoya kapısı açıksa içeri giriyor küvete tutunup kalkıyor çıp çıp diyor

evet cnm bu hayatta asla kesinlikle pişman olmıycağım şeylerden biri kızım maşş cnm allahım korusun yavrularımızı....
benimki baya yaramaz cnm evi dağıtıyo elinde ne varsa eli nereye ulaşırsa çekip yere atıyoo kablolarla oynamaya bayılıyo sabah erkenden kalkıyo akşama kadar fır dönüyoruz ..

X