Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

ben mutfağa gidiyorum şekerler kocacığıma yemek yapicim opuyorumnanaktan arada gelirim yanınıza

canlarımmm bende çıkıyorum paydos...
eve de gideceğim hemen yatacağım valla kocişim bugün kayınvalidede yiyecek ben de dinlenirim.
hepinizi çokkkk öpüyorum canlarımm allahımza emanetiz.
çalışmalara devam eden arkadaşlarımıza kuvvet diliyorumm.

bol hamişli akşamlar..

demetcim bok naziksin beni bu topige davet etmissin cok tesekkur ederim ama ben bu topicte yazmammmmmmmm kardesimmmmmmmmmmm

bu ne yawwwwwwwwwww herkes yirmili yaslarda ben 36... ayyyy yarısı bile eder 18 sizin yaslarınızı ancak yakalıyor atıcam bu kendimi topicten aşşa şimdi.. :) :)

ehuhhum simdi ciddiyet zamanı 15 yasinda cok yakısıklı bir oglum var :) 20 yasında evlenmistim ben siz daha yeni dogdugunuz zamanlarda :) 2 sene once ikinci evliligimi yaptım ve tekrar bebek dusunmeye basladım bu sene1 bos gebelik yasadım 2. de asılama ile hamile kaldım ikiz bebeklere ama gelismediler kalpleri atmadı ve yine kurtaj oldumm..
sonra tahliller arastırmalar basladı kan pıhtılasma sorunum oldugu ortaya cıktı simdi iste aspirin falan kullanıyorum folik asit ailiyorum... uzun hikayeee...

bu arada bana abla veya teyze demeye kalkanı topugundan itina ile vururum :) :)

yaw ne kadar çabuk ilerlemişsiniz maşşallah neyseki bütün sayfaları okuyabildim..topiğiniz hayırlı ve uğurlu olsun... topiğe ilk hamile gelenlerdenim sanırım inş ayağım size uğurlu gelirde sizden peşimden hamile kalırsınız

çok sıcak ve samimi yazmşsınız çok beğendim bende toplanacağınız yere gelmek sizlerle yüzyüze tanışmak isterdim ama malesef ben ist değiim artık siz bir araya gelince benim içinde eğlenirsiniz. kızlar sizler için dua edeceğim ama sizlerde bana edin 2 3 gündür hafif kanamam var...inş bu tez zamanda geçer ve bebişim sağlıcakla doğar.. bana bol bol du aedin bir terslik olmasın.. inş burdan sizlerlede güzel paylaşımlar yaparız. güzel haberlerinizi verirsiniz.

selam kızlar.. topicinizi uzaktan uzağa takip ediyorum.. bundan böyle bu topicten devam edeceğim bende :)

günaydın anneler ve anne adayları... hepinizi çok seviyorummmm... nasılız bugün bakalım?

esteryacım aşkolsun ya 36 yaş gayet gen bir yaş valla. benim iş yerinde bir arkadaşım var valla 45 yaşında hem çok iyi anlaşıyoruz hem de taş gibi maşallah. akıl yaşta değil hayatım baştadır. sen boşver yaşı başı önemli olan gönüllerimiz bir olsun hayatım Şeniz
opuyorumnanaktan

tatliş oğlum topiğimize hoşgeldin canım. allahım hayırlısı ile bebişini kucağına almayı nasip etsin hayatım. inşallah uğurlu gelirsin de hepimiz hamiş oluruz hihoyyyt
kendine dikkat et canım yerleşme zamanında oluyormuş diye duıydum kanama ama inşallah tez vakitte biter hayatım :1hug:

canlarım sizinle bazı bilgileri paylaşacağım...

hamile kalmanın püf noktaları,

Hamile kalma denemelerine yeni başladıysanız ya da bunu bir süredir deniyorsanız, bu konuyla ilgili bazı önemli noktaları bilmekte fayda var. Kadın doğum uzmanlarının önerilerine birlikte göz atalım.

Sık sık seks yapın
Bu, üzerinde durmaya gerek olmayan bir şeymiş gibi görünebilir ama özellikle heyecanlı çiftler için en sık gözden kaçırılan konudur. Yumurtlama döneminizi bilmiyorsanız ya da adet kanamalarınız düzensiz oluyorsa, her gün seks yapmak eninde sonunda işe yarayacaktır.

Yumurtlama dönemlerinizi not edin
Adet kanamalarını 28 günde bir, düzenli geçiren kadınlar için yumurtlama tarihi adet başlangıcından 14 gün sonradır. Eğer bu döneminizi düzenli geçirmiyorsanız, yumurtlama zamanınızı tespit edebilen yumurtlama araçlarından yararlanabilirsiniz.

Yumurtlama zamanını tespit eden birçok aygıt, idrarınızda bulunan Lüteinik hormon seviyesini ölçer. LH, yumurtlamadan 36 saat önce artmaya başlar ama aygıtların çoğu bunu 24 saat öncesine kadar saptayamaz. Adet kanamaları düzenli olan bir kadın, adet başlangıcından sonraki dokuzuncu veya onuncu günde idrarını test etmelidir. Böylece hormon artışındaki değişiklik dönemini kaçırmamış olur.

Vücut ısınızı kontrol ederek de yumurtlama zamanınızı tespit edebilirsiniz. Normal vücut ısınız yumurtlamadan 24 saat önce yarım derece düşer; yumurtladıktan sonra tekrar normale döner. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir nokta var: vücut ısısı hastalıklar yüzünden de düşebilir. Bu yüzden sadece bu tekniğe güvenmekten kaçının.

Yumurtlamadan önce daha çok seks yapın
Hormonlarınızın tavana vurduğu gün ve sonraki 2 gün boyunca bol bol seks yapın. Sperm uterusun içinde 24 saatten 48 saate kadar yaşayabilir. Yani, yumurtlama başlamadan önce orada hazır bulunan spermin yumurtayla birleşmesi için yeteri kadar zamanı vardır.

Seks yaparken eğlenin
Unutulmaması gereken en önemli şey, seks yaparken eğlenmektir. Rahat ve neşeli olduğunuzda ya da kendinizi iyi hissettiğinizde vücudunuz da daha formda olur.

Kendinize zaman tanıyın
Yumurtlamayla ilgili yaşadığınız problemlerin çözüme kavuşması ve vücudunuzun hamileliğe hazırlanması biraz zaman alabilir. Bu konuda sakın yalnız olduğunuzu düşünmeyin. Yapılan araştırmalara göre bebek sahibi olmak isteyen birçok kişinin hamile kalması yaklaşık 6 ay kadar sürüyor ve aralarından sadece % 85'i o yıl içinde bebek sahibi oluyor.

arkadaşlar şu bilinsin lütfen. herkes istediği topiğe yazabilir. buna kimse karışamaz. ama o topikte başka bu topikte başka yazışılmasın iki yüzlülük yapılmasın rica edyorum. bu topiği güzel güzel sohpet etmek için açtık. herkes için açtık.

evet canım bana saat 8.30 da iş başı. sen nasılsın kanamaların varmış geçmiş olsun canım naısl devam ediyor mu ağrın falan var mı ? kaydirigubbakcemile5

evet canım bana saat 8.30 da iş başı. sen nasılsın kanamaların varmış geçmiş olsun canım naısl devam ediyor mu ağrın falan var mı ? kaydirigubbakcemile5

canım sağol şükür ağrım falan yok ama arada hafif lekelenmelerim devam ediyor ilaç kullanıyorum ...artık hepimizin hakkında hayırlısı olsunnn....sen hangi tarihi bekliyorsun?

17 ekimi bekliyorum canım. bende 2-3 gündür kasık ağrılarım var bazen ağrıyor bazen batıyor. karnım ağrıyor çok gazım var. akşam olduğu zamanda bir halsizlik bir uyku, yemeği zor yapıyorum valla. banyo yapmak b,ile ölüm geliyor. bilmiyorum bakalım allahım hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım yaa

Günaydın herkese canlarım......
Evet gerçektende iki yüzlülük sadece şaşırtır beni!!!ve hiç hoş değil...Bencede güzel şeylerden bahsedelim..
.:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…