Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

hem adaşız hem aynı yaştayız kader yolladı seni bana kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok erken yapmışsın öyle olunca insan üzülüyor
bence regli gününü bekle 1 gün felan geçsin öyle yap​

kızlar bende evdeyim çlşmyrumm ayy bazen boşa okuduk diyorum ama
sonra diyorumm amannn böle daha iyiii zemuszemus

kızlar ayın 20 si gibi kontrole gidicem bakalım tiroidim düzenme girmişmiii
dua edin banadaaa

boşa geçen 1 yıl oldu mafoldumben

inşlhh canımmm

eşime kazak başladım örgü yapıyorum bi yandan sizle konuşuyorummm
ayyyyyy valla bütün stresimi alıyo yaaaa özellikle kırmızı kart görünce tavsiye ederim canolar :hulya: :hulya:

inşlhh canımmm

ayyyyyy valla bütün stresimi alıyo yaaaa özellikle kırmızı kart görünce tavsiye ederim canolar :hulya: :hulya:

ne hamaratsın ya maşallah benim işim duruyor bide ben yapabilsem opuyorumnanaktan

ayy yasmincim valla iyi oluyo
ben şimdi annemdeyim ondan daha rahatım
özellikle geceleri geç yatıyorum boş durmuyorum sinir stres herşey gidiyooo yaaaaaaa
:hulya: :hulya: :hulya:

inşlhh canımmm

maşallah maşallah ben ev işlerini işte böyle bi nette bi içerde yapıyorum çok evde de durmam zaten kaydirigubbakcemile3 vallahi hayran kalıyorum böyle hatunlara fisfisfis
ben mutfakta felan iyimdir ama örgü elişi hiç bana göre değil çok sabırsızım onlarda hemen bitmiyor :jeyyar:

ayy yasmincim valla iyi oluyo
ben şimdi annemdeyim ondan daha rahatım
özellikle geceleri geç yatıyorum boş durmuyorum sinir stres herşey gidiyooo yaaaaaaa
:hulya: :hulya: :hulya:

evet canım ya aslında iyi oluyor çok sıkılınca alırıyorum bende elime

evet bende ilk defa böle büyük bi işe kalkıştım
dantel yaparım ama örgü yapmazdım iyi oldu rahatlattı beni
bende evde olunca bi net bi iş yapıyorum kaydirigubbakcemile3

inşlhh canımmm

amanda aman aman da amannnnnnnnnnnnnn yerimmmm.....bebeğin oluncada artık bebeğine örersin,tabi bizim bebeklerimizedee :))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…