Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

valla b,ilmiyorum canım allah korusun tabi. ama sürekli avonun temizlleyicisi ile yıkıyorum antibakteriel varya. ay ne bilim yoksa çok mu üşüttüm ayaklarımı

dikkat et şekerim yaaa üşütme kadar fenası yok testide yap hemen bize haberi gönder ama çıkmazsa üzülmek yok tmm mıı kaydirigubbakcemile5

aa tattlımm görmedim kusura bakmaa ..
yani tatlım aslında düzenli adet olurum ama belli de olmuyor benim 21 kasım gibi olcam sanırım ama biraz daha geçebilir..

hım azda kalmış canım yaa dikkat et hayatım çok şüpheleniyorsan bi test yap ama beklemeni tavsiye ederim sakın fazlada umutlanma canım insanın yüreği çok burkuluyo :1hug:

aynen öle bekleme taraftarıyım bende..ders ladım artık.. :)))

bu ay bende dersimi aldım onun için bekle dedim zaten inş hakkımızda hayırlısı olsun canım

kerem34gül canım inş olsun demiyorum kızmada bana inş hayırlısını sağlıklısını ömürlüsünü verir rabbim en kısa zamanda inş hepimize nasip eder allahım bununla bizleri sınamasın mübarek günlerin okunan ezanların yüzü suyu hürmetine yüzümüze bakar allahım

AMİİİİİNNNNNN AMİİİİNNN (GÖNÜLDEN) AMİİİİNNNN :Saruboceq:

selam kızlar nasılsınız opuyorumnanaktan
ben kendimi çok dinliyorum sanırım her zaman çok umutlanmama taraftarıyım ama bu ay çok umutluyum sanki geldi bebişim,çok uyuyorum,sabah ve akşam yatmaya yakın derinlerde bi bulantı hissi var,göğüslerim kocaman oldu ve uçları acıyo bi de kasıklarımda ki damarlar atıyo(damla demişti ya hani :) işte durum böyle yarına kadar durabilirsem yarın test yapcam inş. çıkar dimi varsa reglime dört gün kalmış oluyo :uhm:
çok dua edin lütfen çok istiyorum çooooooooook.gel artık bebişim lütfeeeen :Saruboceq:

hayırlısı canım çıkmama ihtimalide var öyle birşey olursada üzülme tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…