Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar selam topiğiniz hayırlı olsun

Saol canım hoşgeldinnn

ayyyy canımm inşallahh yaaa.umutlanmamakda elde değil ki ...umutlarımızla yaşamıyor muyuz
..kaydirigubbakcemile5

canım çokda umutlanma yaa ne olur ne olmaz psikolojikde olabiliyo biliyosunuz lütfen çıkarsa çok seviniriz inan ki ama çıkmama ihtimalide var canım ama fazla umutlanma çok üzülüyo insan

a.s.merhaba kızlar nasılsınız bugün maşallah ne çok yazmışsın oku oku bitmedişekerkız aramıza hoşgeldin canım inşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun.damlacım sende hamişmişsin tebrik ederim darısı başımıza

canım inşallah hayırlısı ile gelsin bebişin. aminnnnngamyoncuiremsu

hayırlısı ayşecim takma kafana rabbim büyük

yasmin biliyomusun hiç takmıyorum hiç bu kadar relax olmamıştım yok diyorum öyle düşünüyorum reglim gelsin diyorum hiç değilse gecikmez bende tekrar çalışırım
eğer bebiş varsada daha çok sevinirim

iyiz senden naber şeker

iyiyim canım yaa hiç iştahım yok doğru düzgün yemek bile yiyemedim. yediğimde içime oturdu yaaa normalde adet öncesi çok iştahım açılır ama bu ay hiç de öyle olmadı yaaa...
inşallah bebeğim gelmiştir allahım isteyen herkese nasip etsin. :asigim:

bir de canım hiç tatlı istemiyor. cumartesi akşamıbir çikolata yedim bütün gece mide bulantısından öldüm. birde kolay istifraedemem mahvetti beni. ama ekşi limon falan yiyeyim o kadar iyi geliyor içimi rahatlatıyor sanki

ay kızlar ben kaçar bi sürü iş var grş sanırım giremem bugün akşam artık evden bakarım kim arkamdan atmış :jeyyar:
iyi eğlenceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…