Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

hayal canım sadece bu hafta çalışıcaz canım bir hafta da zarar verirmi

tmm yapın madem çok ısrar ettin izin veriyom :roflol:
ya canım zorlamayın fazla yani sakin sakin yapın kendinizden geçmeyin anlaştık mı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tmm yapın madem çok ısrar ettin izin veriyom :roflol:
ya canım zorlamayın fazla yani sakin sakin yapın kendinizden geçmeyin anlaştık mı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok canım ya ne abartması zaten aklında bebek oldukça insan ne kadar abartabilirki tatlım ya ayrıca izin verdiğin için sağol hayalcim kaydirigubbakcemile3

yok canım ya ne abartması zaten aklında bebek oldukça insan ne kadar abartabilirki tatlım ya ayrıca izin verdiğin için sağol hayalcim kaydirigubbakcemile3

aklından çıkar onuu klava: bebek için yaptını düşünme işin zevkini almaya çalış lülülülülülü diyenede bak aynısını bu ay bende yaptım ama canım zevkini almaya bak ne kadar çok düşünürsek o kadar geçikiyo tatlım salla bu ay ben inş öle yapcam sallıcam bide ne zaman istedik o zaman yapcam :kedi:

canım öyle yapmaya çalışıyorum aklımdan çıkarmaya çalışıyorum ama işte ne kadar yapabilirsem. eşimden de allah razı olsun çok anlayışlı korkma tehlikeli birşey yok yani hayal kaydirigubbakcemile3

i o zaman şekerim sorun yok onada söle ama zorlamayalım yerinden oynama riski varmış diye o zaman dahada anlayışlı olur kaydirigubbakcemile3

ya kıslar benim başım dönüyor sanki kafam başka aleme gidiyor ve hemen uyuyasım geliyor yaff ne iş bu allahım hayırlısını versin inşallah. bir de çok yanmam var yaaa

hayat canım inşallah hamişsindir canım bildiğim kadarıyla senin günün de yaklaştı demi hadi bkalım hayırlısı ama kendini çok kaptırma tatlım üzülmeni istemem opuyorumnanaktan

ya kıslar benim başım dönüyor sanki kafam başka aleme gidiyor ve hemen uyuyasım geliyor yaff ne iş bu allahım hayırlısını versin inşallah. bir de çok yanmam var yaaa

senide mi ateşler basdı şekerim kıyamam ne zor değil mi kafan bulanıyo sanırım inş düzelir canım rabbim hakkında hayırlısını versin

hoşgeldin şükür kavuşabildik Şeniz

sorma hayalim ya bu son inşallah bilgisayarım cillop gibi maşallah.
nasılsın hayatım ne var ne yok listede revize ettim adet olduğuna üğzüldüm ama yılmak yok yola devam çalışmalar tam gaz ilerriiii inşallah bu ay değişik taktiklerle gelicek bebişlerimiz kıslarrr :1hugpuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…