Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

demet canım lütfen ya yarın sabah bi test yap meraktan öldük kız burda :eek:klava:

bu akşam giderken test alacağım canlarım yapacam söz veriyorum ama korkuyorum yaffffffff ne biliyim tuhaf bir duyguymuş bu ilk defa böyle garip oldum. ama benim kırmızılar gelecek galiba çok huysuz oldun diyor bana kocişimmmm:mymeka:

sorma hayalim ya bu son inşallah bilgisayarım cillop gibi maşallah. :nazar:
nasılsın hayatım ne var ne yok listede revize ettim adet olduğuna üğzüldüm ama yılmak yok yola devam çalışmalar tam gaz ilerriiii inşallah bu ay değişik taktiklerle gelicek bebişlerimiz kıslarrr :1hug:eek:puyorumnanaktan

ben üzülmüyorum canım sizde üzülmeyin üzülmeyle olsaydı şimdiye 100 lerce doğururduk rabbim hayırlısını versin canım boşverrr bebek gelene kadar bizde koçişle başbaşa yaşamaya devam ederiz ve yalnızlığın keyfini çıkarrız tatlım hayırlısı

bu akşam giderken test alacağım canlarım yapacam söz veriyorum ama korkuyorum yaffffffff ne biliyim tuhaf bir duyguymuş bu ilk defa böyle garip oldum. ama benim kırmızılar gelecek galiba çok huysuz oldun diyor bana kocişimmmm:mymeka:

oleyy be işte bu yani al tabi biran önce ve bize de bildir..

Bu arada kıslar herkes folic asit kullanıyor öyle değil mi?Kullanmayan var mı?

bende 2 aydır çok sakinim ama genede bebiş gelmiyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3takma kafana
bananeee bak umutlandırdın banane bananee :)))))))))))))
canım benim çok sağol inşallah öledir..

inşallah canım yaaaopuyorumnanaktan

valla b,ilmiyorum canım allah korusun tabi. ama sürekli avonun temizlleyicisi ile yıkıyorum antibakteriel varya. ay ne bilim yoksa çok mu üşüttüm ayaklarımı

kıslar şimdi yemeğe gidiyorum yüksek müsadenizle gelir gelmez sizdeyim muckk yarım saat sonra burdayım sizi seviyorummmmm

X