Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

geldim kızlar işlere biraz ara verdim napyim dayanamadım burda sohbet etmek varken insanın iş yapası gelmiyo ki kızlar opuyorumnanaktan

saol canım seninde bugün yada yarın olması lazım ne alemdesin.. inşallahh gelmezz..
benim yarın belli olcak şuan gelen giden yok bakalım hayırlısı artık cnım
geldim kızlar işlere biraz ara verdim napyim dayanamadım burda sohbet etmek varken insanın iş yapası gelmiyo ki kızlar opuyorumnanaktan

benim hiç iş yapasım yok:gitme:

benim hiç iş yapasım yok:gitme:[/QUOTE]

boşver canım ya bu günde yapmayalım gel dedikodu yapalım benim akşama yemeğimde var rahatım yani :kahve:

ne anlatıyım bugün bir uyuzluk var üstümdekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3birde çok üşüyorum ara ara titremeler geliyor:bbo:[/QUOTE]

kız hamilelik belirtisi olarak duymuştum ama üşümeyi inşallah hamişsindir kız :teytey:

Son düzenleme:
kız hamilelik belirtisi olarak duymuştum ama üşümeyi inşallah hamişsindir kız :teytey:[/QUOTE]

bilmiyorum tatlım geceleri bir titreme geliyor eşim soba gibi direk ona sarılıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 3 gündür var bu titremeler bende bide bu sabah oldu havalar soğudu belkide ondandır o değilse inşallah bebiş vardır

nbr kızlar baya yazışmışsınız oku oku sıkıldım hepsini okuyamadım işim çok girip girip çıkıyorum sohbetlerinize tam iştiraak edemicem

anlat anlat ben dinlerim

hani sabah anlatmıştım ya hala karar veremedim işte birde bişey daha soracam hani sabah sormuştum ya peki tmm faydası olmasın diyelim hergün ilişkinin hamileliğe peki zararı olurmu onu düşünüyorum neyse altı üstü bir hafta böle deniyelim artık bu ay olmazsa aralıkta gün aşırı yaparız hemde zamanımız daha çok önümüzdeki ay opuyorumnanaktan

bilmiyorum tatlım geceleri bir titreme geliyor eşim soba gibi direk ona sarılıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 3 gündür var bu titremeler bende bide bu sabah oldu havalar soğudu belkide ondandır o değilse inşallah bebiş vardır[/QUOTE]

inşallah bebiş vardır :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hani sabah anlatmıştım ya hala karar veremedim işte birde bişey daha soracam hani sabah sormuştum ya peki tmm faydası olmasın diyelim hergün ilişkinin hamileliğe peki zararı olurmu onu düşünüyorum neyse altı üstü bir hafta böle deniyelim artık bu ay olmazsa aralıkta gün aşırı yaparız hemde zamanımız daha çok önümüzdeki ay opuyorumnanaktan

canım fazla ilişki iyi olmaz çünkü zorlarsınız felan çocuk yerinden oynar derler bizde bence siz gelin gün aşımı yapın kız

X