Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

tamam ben söylemem sende söyleme ama delikafadulden laelaelaelaelae canım yaş kaçtı senin ve ne kadar zamandır istiyosun :uhm:
gencim güzelim dermişimkaydirigubbakcemile3 21 yaşındayım 2 aydır istiyom
inşllh hepimizin melekleri daha fazla bekletmeden gelirler

amin bozocum inşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim opuyorumnanaktan

bozocum aslında bişi yok bile diyebiliriz demetimiz sürekli konuşanları felan aktif olarak takip etmek istedi azize de ben kasımdakileri zaten takip ediyorum,tekrarlamayın dedi öööööööle işte başka bişi yok opuyorumnanaktan

hımmm ben de bizim topikten biri dedi sandım ondan sordum​

canlarım benim hepinize allahım hayırlı evlat nasip etsin tez vakitte hjamiş olun inşallah.

bu topiğin bazı kuralları olacak arkadaşlarım.
kimse kimseyi kırmayacak herkes birbirine umut olacak dertler paylaşılacak derman aranacak. bu topik herkesze açık isteyen gelir yazar isteyen gider ama kimseyi kırmak yok. herkes arkadaş herkes can olacak

anlaştık mı canlarım benim burası bizim umut kapımız olacak hepimiz kardeş abla olacağız birbirimize ve inşallah hamiş oluruz hempimiz

kızlar herkes yaşını ve ne kadardır bebk istediğini ve beklenmeyen gününü sölesin demetcimde yazsın
haydin bakalım

ben başlıyorum 23 yaşındayımm 14 aydır istiyorum ve 7 aralık beklenemyen günüm opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım. 4 kere klomen + çatlatma iğnesi kullandım ama bişey olmadı. bu ay adetim ayın 10 daydı ama olmadım. adetime 10 gün varken gögüslerime dokunamıyordum şişti, yatktan kalkamayacak kadar bel ağrım ve kasıklarımın ağrısı var. 20 dkka da bir idrara çıkıyorum nerdeyse ama açık renk sabah ki koyu oluyor bir tek. kızlar yardımcı olun bana sizce hamilemiyim????

inşllh kızlar

ozaman ben de söyliyim 8.ayımda hamile kaldım malesef kimyasal gebelik oldu ve 17 gün önce düşük yaptım
24 yaşındayım malesef regli günümü bilemiyorum

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım. 4 kere klomen + çatlatma iğnesi kullandım ama bişey olmadı. bu ay adetim ayın 10 daydı ama olmadım. adetime 10 gün varken gögüslerime dokunamıyordum şişti, yatktan kalkamayacak kadar bel ağrım ve kasıklarımın ağrısı var. 20 dkka da bir idrara çıkıyorum nerdeyse ama açık renk sabah ki koyu oluyor bir tek. kızlar yardımcı olun bana sizce hamilemiyim????

belirtilere bakılırsa hamilesinn bir test yap derim canım

damla canım test yap bencee inşllhh hamişsindrrr

bozo canım
hg
bebişin gelir inşllh ve annesine sıkı sıkı tutunur artıkk :teselli:

canım öncelikle merhaba a.s.
canım inşallah hamilesindir ama biraz bekle bence son 4-5 gün kala kan testi yaptır. bu arada biraz kendinden bahseder misin canım?

damla inşllh hamilesindir
hiç belirti aramayın kızlar ben hep regli olucam sandım sadece göğüslerim çok erken şişmişti akıntım çoktu

regli belirtileriyle hamilelik belirtisi hemen hemen aynı

amaanın bi yatak odasını süpürüp geldim iki sayfa yazmışsınız yavaş yaww....kaydirigubbakcemile3 şaka şaka:nazar: artık işleri böyle yapcam heralde az sona diğer odayı süpürmaye gitcem :dance: hem yorulmamış olurum

hoşgeldin bozocum

yasemincim aynı yaştayız aynı süredir çalışıyoruz :sm_cool: ne tesadüf

demetcim yaş 21 iki aydır yeniden çalışıyoruz tabi benim önceside var bi bebişim kalbi durdu 9 haftalıkken alındı diğeride dış gebelikti ameliyat oldum artık tek tüple çalışıyoruz :çok üzgünüm:

kızlar çok teşekkür ederim cevap attığınız için 1 hafta önce yaptım neğatif çıktı neğatif çıkınca kaldıramıyorumm çok üzülüyorum:KK43: bekleeyim cumaya adar olmazsam doktora giderim...

X