Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

yaa ben böyle olmaazdım ama hiç hissetmiyorum bebiş falan yaaa kasıklarımda ağrımıyor midem de bulanmıyor baş dönmem var sadece o kadar gelmiyooo işte gelmiyooomafoldumben mafoldumben

yok yok bencede gelcek kırmızılar sanırım biz hep beraber hastalanıcaz yaa ya bende kesin yok ama sizlere bişe diyemiyorum kızlar inş sizlerin vardır

yaa ben böyle olmaazdım ama hiç hissetmiyorum bebiş falan yaaa kasıklarımda ağrımıyor midem de bulanmıyor baş dönmem var sadece o kadar gelmiyooo işte gelmiyooomafoldumben mafoldumben

demet yaaa şekerim ağlama sabah sabah moral bozmak yok lütfen hepimiz içinde henüz kesin bişe yok değilmi bak sıkma canını salıyı bekle :1hug:

salı hastalanırsan o zaman bol bol ağla imii kaydirigubbakcemile3

demet yaaa şekerim ağlama sabah sabah moral bozmak yok lütfen hepimiz içinde henüz kesin bişe yok değilmi bak sıkma canını salıyı bekle :1hug:

salı hastalanırsan o zaman bol bol ağla imii kaydirigubbakcemile3

toplayınız kızlar kendinizi yaa:eek:klava:sabah sabah yapmayın böyle canlarımm mafoldumben

tamam canlarım hayalim yaseminim valla bugün çok mutsuz ve umutsuzum inanın. sizde olmasanız ________AH BU HAYAT ÇEKİLMEZ________ opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan İNŞALLAH GELİR BEBİŞLERİMİZ KISÇELERİM sırnaşık şey sırnaşık şey :1hug:

tamam canlarım hayalim yaseminim valla bugün çok mutsuz ve umutsuzum inanın. sizde olmasanız ________AH BU HAYAT ÇEKİLMEZ________ opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan İNŞALLAH GELİR BEBİŞLERİMİZ KISÇELERİM sırnaşık şey sırnaşık şey :1hug:

şöyle ya olsun psikolojik olarakta yaşayalım hamillelik belirtilerinikaydirigubbakcemile3gerekirse sonra beraber üzülürüz töbe ya yani üzülmeyiz inşallah bol bol dua edelim tamammı canlarımopuyorumnanaktan

oyy anlaşıldı bugün hepimiz umutsusuz yaaa

ama moral bozmak yok tmm mı hastada olsak kışda olsa çalışmalara tam gaz devam edeceğiz :kedi:
ve birbirimize her zaman destek olacağız ama hiç moral bozmucaz ve hep dua edicez tmm mı anlaştık mıı

demete göre zaten bende hamileyim kaydirigubbakcemile3 ama demet hamile değil

bana görede yasminle demet hamile ben değil kaydirigubbakcemile3

ama moral bozmak yok tmm mı hastada olsak kışda olsa çalışmalara tam gaz devam edeceğiz :kedi:
ve birbirimize her zaman destek olacağız ama hiç moral bozmucaz ve hep dua edicez tmm mı anlaştık mıı

anlaştık canım ok. valla kış mış dinlemem açarım kombiyi tam gaz devamm. soğukda daha iyi oluyo yaa terlemiyorsun =):sm_cool:

tamam kuşum bence sen hamilesin yasemin bak sana diim sende bebek var.....
inşallah canım inşallah hepimiz kalırız içinemi doğdu canım benim

ohh be hele şükür yaopuyorumnanaktan

demete göre zaten bende hamileyim kaydirigubbakcemile3 ama demet hamile değil

bana görede yasminle demet hamile ben değil kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ortalık karıştı ya hepimiz hamile kalca bu gidişle ya da hiçbirimizkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:dance:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ortalık karıştı ya hepimiz hamile kalca bu gidişle ya da hiçbirimizkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

inşallah hepimşzde vardır bebişlerimiz bizledir kısçelerim. şimdi birşey yapalım kendimizi dinleyelim neyimiz var düşünmeden sadece boş dinleyelim mide bulantısı mı ağrı mı akıntı mı ne?

X