Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

:dance:

inşallah hepimşzde vardır bebişlerimiz bizledir kısçelerim. şimdi birşey yapalım kendimizi dinleyelim neyimiz var düşünmeden sadece boş dinleyelim mide bulantısı mı ağrı mı akıntı mı ne?

tuvaletim var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya kızlar bana kalırsa diyorum demet sen hamilesin yasemin sen hamilesin hayal sen değilsin kızım kaydirigubbakcemile3

valla benim nelerim var....
2 adet portakal 1 tane muz1 kivi hihihihihihihih lülülülülülü
şaka şaka

1-göğüslerim batıyor özellikle sol göğsüm.
2-pantalonun düğmesi bile kasığımı sıkıyor ara ara kasık ağrılarım var ama çok şiddetli dğeil şu anda.
3-göğüs uçlarımın kenarındaki çeper daha büyüdü.
4-kasıklarımda ayakta durduğum zaman hafifi şişlik var.

bu kadar.....

ya kızlar bana kalırsa diyorum demet sen hamilesin yasemin sen hamilesin hayal sen değilsin kızım kaydirigubbakcemile3
bana kalırsada siz hamilesiniz ben değilkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kız dikkat et anacım kendini sıcak tut sen evdesin ayanın altına su tuluğu alsana şekerim yaa

dikkat ediyorum canım benim patiklerim var yeleğim var sıcak tutuyorum kendimikaydirigubbakcemile5

ağrım var tuvalet ihtiyacım çok oluyoe bu aralar :bbo:ağrım hafif allahtan belkide üşüttüm ya

bak tamam sen %100 hamilesin hayatımm. çubukkreker de aynı senin gibiydi bak hamile. o da tuvaletini yaparken ağrıyordu bazen ağlayarak yapardım derdi. inşallah hamişsin sen hayatımmmm :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv:

şaka şaka

2-pantalonun düğmesi bile kasığımı sıkıyor ara ara kasık ağrılarım var ama çok şiddetli dğeil şu anda.

bu kadar.....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şekerim sende var hah burayada yazıyom demedi deme bi gidip de test almadın eşinden gizli yap bari yaa şimdiya çoktan belirginleşir o çizgi akşam baktın mı kasıklarına damarların atıyomuydu denedin mi onu

oy oy ömrümü yediniz kızlar yaaa en iyisi yorum yapmayalım bekleyelim görelim ne olacak ama son yorumu yapıyorum bende yoookk

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şekerim sende var hah burayada yazıyom demedi deme bi gidip de test almadın eşinden gizli yap bari yaa şimdiya çoktan belirginleşir o çizgi akşam baktın mı kasıklarına damarların atıyomuydu denedin mi onu

canım damarlarıma dikkat etmedim be yattım sırt üstü sonra ayaklarımı dizden kırarak kaldırdım ama baktım ki kasıklarımda bir sürü birşeyler var ne biliyim ne hangisi kas değil mi onlar yaff ben hiç de birşey anlamadım yani ellerken canım falan da acımadı ama damar atsaydı hissederdim herhalde atmıyordu hayasositososito laelaelaelaelae:umursamaz:lim yaa

şaka şaka

bu kadar.....

belirtilerin var canım yaa opuyorumnanaktaninşallah bebişinde vardır canım benimŞeniz

bak tamam sen %100 hamilesin hayatımm. çubukkreker de aynı senin gibiydi bak hamile. o da tuvaletini yaparken ağrıyordu bazen ağlayarak yapardım derdi. inşallah hamişsin sen hayatımmmm :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv:

tatlım adet belirtileride olabilir bellimi olur hayırlısı artık pazar günü belli olacak opuyorumnanaktan

X