Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Şu anda 3 hafta 6 günlük hamilesiniz. Bebeğinizin tahmini doğum tarihi 24 Temmuz 2010'dur. Bebeğinizin burcu, muhtemelen aslan olacaktır.
bende bu çıkıyo yasemin hayatım sendede muhtemelen budur

Şu anda 3 hafta 6 günlük hamilesiniz. Bebeğinizin tahmini doğum tarihi 24 Temmuz 2010'dur. Bebeğinizin burcu, muhtemelen aslan olacaktır.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3evet tatlım bendede bu çıktı oğlum olursa kızını alabilirim bak dünür oluruzkaydirigubbakcemile3

İmplantasyon ("yerleşme") gerçekleştiğinde bazı anne adayları lekelenme tarzında bir kanama görürler
kahverengi lekelenmem olmuştu benim çok az inşallah bu bebişimin yerleşmesidirmafoldumben

Şu anda 3 hafta 4 günlük hamilesiniz. Bebeğinizin tahmini doğum tarihi 26 Temmuz 2010'dur. Bebeğinizin burcu, muhtemelen aslan olacaktır.

BENDEDE BU ÇIKTI

wooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwww allahım inşallah bebeğimiz gelir bu ay ya rabbim süper olur yafffff kocişimle aynı gün doğumlu olurrr opuyorumnanaktan

valla bende birşey kanaması falan olmadıı bende yok işte gördünüz mü bakk yok diyorum inanmıyorsunuzz mafoldumben

wooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwww allahım inşallah bebeğimiz gelir bu ay ya rabbim süper olur yafffff kocişimle aynı gün doğumlu olurrr opuyorumnanaktan

inşallah gelir canım opuyorumnanaktan şu testleri bile yapmak beni duygulandırdı mafoldumben

X