Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

bende yiyebilsem 1 dilim ekmek yedim doğru düzgün kahvaltı yapmadım bide mandalina bu kadar akşam oldu :bbo:

bak gene oklavayı aldıracak elime aç durulmaz tuzlu tuzlu ye bişeler yazık kendine

damla inan 2 kilo aldım 1 haftada benim kotlar olmuyoda eşiminkini giyyom kaydirigubbakcemile3

şekerim ye sakın öğün atlama

bak gene oklavayı aldıracak elime aç durulmaz tuzlu tuzlu ye bişeler yazık kendine

damla inan 2 kilo aldım 1 haftada benim kotlar olmuyoda eşiminkini giyyom kaydirigubbakcemile3

canlarım gerçekten canım istemiyor normalde ohoo uçmuştum yani 4 gündür böyleyim napıyım psikolojik olarak olabilir toparlarım inşallah en kısa zamanda:bbo:

canım bende aynen ölee varta yediklerim birde tatlı şeyler olmuyor göbeğim felan bendenayrı giiyor

bende yiyebilsem 1 dilim ekmek yedim doğru düzgün kahvaltı yapmadım bide mandalina bu kadar akşam oldu :bbo:

bende bir sabah kahvaltısı bir de bir kaçık çorba o kadar. bizde senle benziyoruz yasemincim. aslında nasıl açım yani normalde yerim de 62 kg ben. ama hi hiç açlık hissetmiyorum yaaaa...

kızlar az bana müsade ayrılamıyom sizden çıkış saatim yaklaşıyo ben bi işlerime göz atım ki patronla papaz olmayım toparlar dönerim ok kızlar grş öpüyorum hepinizi

bende bir sabah kahvaltısı bir de bir kaçık çorba o kadar. bizde senle benziyoruz yasemincim. aslında nasıl açım yani normalde yerim de 62 kg ben. ama hi hiç açlık hissetmiyorum yaaaa...
inşallah biran önce toparlanırız canım
kızlar az bana müsade ayrılamıyom sizden çıkış saatim yaklaşıyo ben bi işlerime göz atım ki patronla papaz olmayım toparlar dönerim ok kızlar grş öpüyorum hepinizi

görüşürüz canım bende gidip dinleniyim eşim gelesiye kadar canlarım hepinizi öpüyorum yarın görüşürüzopuyorumnanaktanhayalcim inşallah yarın hayırlı haberlerle gelirsin tatlım iyi akşamlar kızlar

inşallah biran önce toparlanırız canım

görüşürüz canım bende gidip dinleniyim eşim gelesiye kadar canlarım hepinizi öpüyorum yarın görüşürüzopuyorumnanaktanhayalcim inşallah yarın hayırlı haberlerle gelirsin tatlım iyi akşamlar kızlar
iyi akşamlar canım yarın iyi haberler duymak nasip etsin ya rabbim byee

tamam canım bende birazdah çıkacağım çok öptüm bende byeee

Canlarım bende Çıkıyorum akŞama belkı gırerım ama ÇoĞunuz yoksunuz sanırım. Ben bır gÖzkolaÇan ederım hepınızı Çok ÖptÜm byeeee ıyı akŞlamlar

neyse kşmse yok sanırsammmm neyse herkese iyi uykular kuzucuklarım sizi çok seviyorumm inşallah yarın güzel haberler bekliyorum hepinisdennnnnnn

günaydın kızlarrr bende malesef güzel bi haber yok ama kötü bi haberde yok testi yaptım çıkmadı yine bişe ama hastalık belirtileride yokk ya testler bana gıcıklık yapıyo yada vucudum bana oyun oynuyo :sinifsinif: koskoca 2 günüm var adetime inş hastalanmam ve hamileyimdir kızlar gene rüya gördüm ve bu sefer doğum yapmak üzereydim inş inş olcak sanırım bu ay

X