Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

inşallah canım yaaa yani tuvalete taşınıyorum yafff allah allah inşallaha hamişizdir kıslarrrrr ay canım araştırmış bir de çok teşekkürler hayatım yağmurcum. yasemincim sana da teşekkür ederim. eee ne yapalım kıslar yaaaa böyle boş durmayalım vakit geçmeyoo:hulya:
NE DEMEKşekerim boş bıoş evde oturuyorum sizde olmasanız zaman geçmiyor:

şimdi taze fasulye yapıyorum zeytinyağlı diğerlerini koçişimin gelmesine yakın koyacam opuyorumnanaktan ayy teşekkür ederim canım

canım ya ben akşama eve gidince hiç yemek yapasım gelmiyor birde benim kociş tavuk çok seviyor sebze yemiyor. şaşırıyorum yaff :KK43:hihoyyyt

şimdi taze fasulye yapıyorum zeytinyağlı diğerlerini koçişimin gelmesine yakın koyacam opuyorumnanaktan ayy teşekkür ederim canım

canım ya ben akşama eve gidince hiç yemek yapasım gelmiyor birde benim kociş tavuk çok seviyor sebze yemiyor. şaşırıyorum yaff :KK43:hihoyyyt
benimkide etçill yemek yapasım yok ama kocişimi düşünmem lazım bugün ona özel ypıyım dedim
alkisalkisalkis kafamçokkarıştı

canım yeni arkadaşımızı tanıyalım diye dedim kısss kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ayy ne biliyim anladım canım zaten

ooo özel heee..... bizimkinin en sevdiği özel yemek mantıı kaydirigubbakcemile3
akşam yaptım biraz bugün de yer artıkın

Kısssslar Merhabaaaaaa.
Yaaaa inanmııyorum kıslar sayfalar almış başını gitmiş..Maşallahh diyelim maşallahh :)))
Ben bugün acayip yoğunum.Ara ara takip ediyorum sizi..Yeni haberler var mı geçmiş sayfaları okuyamadımmm....

ooo özel heee..... bizimkinin en sevdiği özel yemek mantıı kaydirigubbakcemile3
akşam yaptım biraz bugün de yer artıkın
bende tavuk yapcam artık napalım özele kaçtım bügün
adilemir canım gelmenle gitmen bir oldu canım yaa :hulya:
delikafaduldengerçekten ya
Kısssslar Merhabaaaaaa.
Yaaaa inanmııyorum kıslar sayfalar almış başını gitmiş..Maşallahh diyelim maşallahh :)))
Ben bugün acayip yoğunum.Ara ara takip ediyorum sizi..Yeni haberler var mı geçmiş sayfaları okuyamadımmm....

meraba tatlım evet bende okumadım zaten geçmişi direk daldım kaydirigubbakcemile3

hemen ekliyorum canım benim bizimle paylaşmak ister misin. neden 7 ay korunman gerekiyor. dertler paylaştıkça azalır biliyorsun canım.. :lepi:

ben geçen sene şubatta hamile kaldım demetcim. yok kese görünmedi dış gebelik yok göründü yok çift kese var ikiz yok biri düzensiz kese düşebilir derken az kanamam oldu.. o sırada ablamdaydım..ordaki hastaneye acile gittim.. doktor keseler iyi dedi problem yok düşerse de önüne geçemeyiz progestan verebilirim ama hamilelik oluşunca oluşan kist var bu sende oluşmuş bu progestanı o salgılar o yüzden gerek yok dedi. 1 hafta sonra aynı hastaneye kontrole gittim ablamın hastanede işi vardı bende geleyim hem kalp atışını duyabilirsek duyarız dedim.. gittik başka doktor vardı.. bozulmuş gebelik dedi.. nasıl yani falan derken hemen almalıyız dedi.yok dedim ben misafirim burda eşimle konuşmalıyım.. eve döndüm hemen.. güzel bi hastanede iyi bi doktora çıktım baktı ya bozulmuş yada mol gebelik yani üzüm gebeliği dedi. almamız lazım dedi. akannehir neyse kan testi istedi BHCG.. yüksekse ve bebek görünmüyosa mol gebeliktir.. düşükse bozulmuş gebeliktir dedi. Benim sonuç 40000 çıktı.. doktor üzgünüm ama mol gebelik ihtimali arttı dedi. Ertesi gün kürtaja girdim. patoloji sonucum mol gebelik çıktı.. mol gebelik yaşayan kişi 1 sene içinde tekrar yaşayabilirmiş yani rahim bunu kendiliğinden oluşturabilir ve bu kansere dönüşme riski oluşabilr.. mol gebelik ultrasonda pek anlaşılmıyo anlaşıldığı tek etken BHCG testi... yani BHCG yükselmişse bu ya gebelik yada tekrar mol gebelik oluşumu.. bunun ayrımının yapılması için 1 sene yasak veriliyomuş. 1 senelik zaman ise kanda BHCG sıfırlandıktan sonra başlıyo. benim değerim 2,5 ay gibi bi zamanda sıfırlandığı için 1,5 sene yasak oldu toplam.. Biraz karışık anlattım sanırım..yani kısa sözün özü nisanda kürtaj oldum ve önümüzdeki sene haziran sonu yasağım sona eriyor.. fakat korunurken ilaç kullanmıyorum ve bu ay ciddi ciddi şüphelerim var.. inşallah mol gebelik falan değildir.. hayırlısı ne ise o olsun.. hepimiz için hayırlısını versin Rabbim. :Saruboceq:

hayatcım hoşgeldindin yaa nerelerdesin sen yaff ösledik seni bizzz mafoldumben mafoldumben

vlla canım değişiklik yok ama hayal fena hep idesi bulanıyor giremedi de merak ediyoruz. damla arkadaşımızın adeti gecikmiş yarın test yapacak inşallah hamiştir. adeti 9 kasımmış canım. yasemin ve bende beklemedeyiz bakalım belirtileri var ama psikolojik mi yoksa var mı bilmiyoruz. inşallah cümlemiz hamiş oluruz diye dua ediyoruz hayatım.. sen nasılsın_? senin beklenen tarihin kaçtı arkadaşım baş sayfada listemiz avr ekleyeceğim..a.s.

ben geçen sene şubatta hamile kaldım demetcim. yok kese görünmedi dış gebelik yok göründü yok çift kese var ikiz yok biri düzensiz kese düşebilir derken az kanamam oldu.. o sırada ablamdaydım..ordaki hastaneye acile gittim.. doktor keseler iyi dedi problem yok düşerse de önüne geçemeyiz progestan verebilirim ama hamilelik oluşunca oluşan kist var bu sende oluşmuş bu progestanı o salgılar o yüzden gerek yok dedi. 1 hafta sonra aynı hastaneye kontrole gittim ablamın hastanede işi vardı bende geleyim hem kalp atışını duyabilirsek duyarız dedim.. gittik başka doktor vardı.. bozulmuş gebelik dedi.. nasıl yani falan derken hemen almalıyız dedi.yok dedim ben misafirim burda eşimle konuşmalıyım.. eve döndüm hemen.. güzel bi hastanede iyi bi doktora çıktım baktı ya bozulmuş yada mol gebelik yani üzüm gebeliği dedi. almamız lazım dedi. akannehir neyse kan testi istedi BHCG.. yüksekse ve bebek görünmüyosa mol gebeliktir.. düşükse bozulmuş gebeliktir dedi. Benim sonuç 40000 çıktı.. doktor üzgünüm ama mol gebelik ihtimali arttı dedi. Ertesi gün kürtaja girdim. patoloji sonucum mol gebelik çıktı.. mol gebelik yaşayan kişi 1 sene içinde tekrar yaşayabilirmiş yani rahim bunu kendiliğinden oluşturabilir ve bu kansere dönüşme riski oluşabilr.. mol gebelik ultrasonda pek anlaşılmıyo anlaşıldığı tek etken BHCG testi... yani BHCG yükselmişse bu ya gebelik yada tekrar mol gebelik oluşumu.. bunun ayrımının yapılması için 1 sene yasak veriliyomuş. 1 senelik zaman ise kanda BHCG sıfırlandıktan sonra başlıyo. benim değerim 2,5 ay gibi bi zamanda sıfırlandığı için 1,5 sene yasak oldu toplam.. Biraz karışık anlattım sanırım..yani kısa sözün özü nisanda kürtaj oldum ve önümüzdeki sene haziran sonu yasağım sona eriyor.. fakat korunurken ilaç kullanmıyorum ve bu ay ciddi ciddi şüphelerim var.. inşallah mol gebelik falan değildir.. hayırlısı ne ise o olsun.. hepimiz için hayırlısını versin Rabbim. :Saruboceq:
inşallah canım bu sefer değilidr dualarım seninle inşallah en yakın zamanda sende kavuşursun bebişine:emir_bebek:

canım çok üzüldüm inan allahım acil şifalar versin inşallah. senin sağlıüğın daha önemli hayatım. önce sağlık sonra bebek. eğer sağlığın olmazsa allah korussun bebek de olmaz sen moralini yüksek tut. kötü şeyleri asla düşünme canım. allahım hayırlısı ile kucağına sağlıklı bebişini almayı nasip etsin ya rabbim. allahım seni korusun inşallah. çok büyük geçmiş olsun canım. ama ne yapmıyoruz. moralimizi hiç bozmuyoruz her zaman pozitif düşünüyoruz canım felsefemiz bu. inşallah bu topikte hayırlısı ile seni de hamiş görürüz sağlıklı bebişler hayırlı hamilelikler olsun inşallah canım benim. :1hug: :teselli:

inşallah su an üstüne görme olayını yaşarım adetimden 3 gün önce kahverengi lekelenme ve 3 gün sonrada 3 günlük adet görmek ben anlamadım bu işten bir sey mide bulantısı ve başdönmesi nedir bu yaşadığım bilmem ki ya :KK43:((

inşallah su an üstüne görme olayını yaşarım adetimden 3 gün önce kahverengi lekelenme ve 3 gün sonrada 3 günlük adet görmek ben anlamadım bu işten bir sey mide bulantısı ve başdönmesi nedir bu yaşadığım bilmem ki ya :KK43:((

üstüne görme olabilir canım bir kan testi yaptır bence kesin sonuç alırsın opuyorumnanaktaninşallah hamilesindir

sağolun canlarım.. tabi önce kendi can sağlığımız.. o olmazsa bebekte olmaz :)
demekki ne yapmicekmişiz moralimizi bozmicekmişiz opuyorumnanaktan
desteğiniz için sağolun kızlarr..

ben geçen sene şubatta hamile kaldım demetcim. Yok kese görünmedi dış gebelik yok göründü yok çift kese var ikiz yok biri düzensiz kese düşebilir derken az kanamam oldu.. O sırada ablamdaydım..ordaki hastaneye acile gittim.. Doktor keseler iyi dedi problem yok düşerse de önüne geçemeyiz progestan verebilirim ama hamilelik oluşunca oluşan kist var bu sende oluşmuş bu progestanı o salgılar o yüzden gerek yok dedi. 1 hafta sonra aynı hastaneye kontrole gittim ablamın hastanede işi vardı bende geleyim hem kalp atışını duyabilirsek duyarız dedim.. Gittik başka doktor vardı.. Bozulmuş gebelik dedi.. Nasıl yani falan derken hemen almalıyız dedi.yok dedim ben misafirim burda eşimle konuşmalıyım.. Eve döndüm hemen.. Güzel bi hastanede iyi bi doktora çıktım baktı ya bozulmuş yada mol gebelik yani üzüm gebeliği dedi. Almamız lazım dedi. Akannehir neyse kan testi istedi bhcg.. Yüksekse ve bebek görünmüyosa mol gebeliktir.. Düşükse bozulmuş gebeliktir dedi. Benim sonuç 40000 çıktı.. Doktor üzgünüm ama mol gebelik ihtimali arttı dedi. Ertesi gün kürtaja girdim. Patoloji sonucum mol gebelik çıktı.. Mol gebelik yaşayan kişi 1 sene içinde tekrar yaşayabilirmiş yani rahim bunu kendiliğinden oluşturabilir ve bu kansere dönüşme riski oluşabilr.. Mol gebelik ultrasonda pek anlaşılmıyo anlaşıldığı tek etken bhcg testi... Yani bhcg yükselmişse bu ya gebelik yada tekrar mol gebelik oluşumu.. Bunun ayrımının yapılması için 1 sene yasak veriliyomuş. 1 senelik zaman ise kanda bhcg sıfırlandıktan sonra başlıyo. Benim değerim 2,5 ay gibi bi zamanda sıfırlandığı için 1,5 sene yasak oldu toplam.. Biraz karışık anlattım sanırım..yani kısa sözün özü nisanda kürtaj oldum ve önümüzdeki sene haziran sonu yasağım sona eriyor.. Fakat korunurken ilaç kullanmıyorum ve bu ay ciddi ciddi şüphelerim var.. Inşallah mol gebelik falan değildir.. Hayırlısı ne ise o olsun.. Hepimiz için hayırlısını versin rabbim. :saruboceq:
canımÇok ÜzÜldÜm allah yardımcımız polsun sen moralını yÜksek tut Önemlı olan o sıkma canını sakın dıkkat et kendıne

sağolun canlarım.. tabi önce kendi can sağlığımız.. o olmazsa bebekte olmaz :)
demekki ne yapmicekmişiz moralimizi bozmicekmişiz opuyorumnanaktan
desteğiniz için sağolun kızlarr..

ne güzel pozitif düşünüyon yaopuyorumnanaktanrabbim tez zamanda nasip eder inşallah:Saruboceq:

X