Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

slm kızlarrr ben geldim yine bi güzel yemeğimi yedim geçmişi okudum sizin mide bulantılarınız bana geçti sanırım midem kalktı yaaa :a015:

ben geri çıkmak zorundayım sanırım iyi değilim kızlar sonra grş

ayy kız inşallah çok kötü olmazsın canım ya hemen gelirsin

slm kızlarrr ben geldim yine bi güzel yemeğimi yedim geçmişi okudum sizin mide bulantılarınız bana geçti sanırım midem kalktı yaaa :a015:

ben geri çıkmak zorundayım sanırım iyi değilim kızlar sonra grş

canım dikkat et kendine lütfen üzme bizi yaa... inşallah bebişimiz geliyordur da o üzüyordur biraz seni hayatım. aman dikkat et kendine azıcık tuzlu ye hayatım yaaa...:a015:

inşallah hamiledir hayatım yaa. belirtileri hamile gibi inşallah hamiledir. her insanda belirtileri değişiyor değil mi?

üzüldüm canım yaa.. allahım hayırlısını nasip etsin inşallah. valla bu gidişle bizde işsiz kalacağız. bize de ücretsiz izin kullandırıyorlar ben henüz kullanmadım allahım nasip eder hamile olursam o zaman kullanacağım. ama hiç de belli olmaz kapının önüne koyulabiliriz de . allahım sabır versin inşallah canım.

tabi tatlım değişiyor inşallah hamiledir arada bizde kaynayalım bizde hamile olalım ya kaydirigubbakcemile3

amin amin amin canım. ya bu sivilce olayı benim aklımı karıştırdı ama neysee.. sanki umudum kırıldı. şimdi kasıklarım ağrıyor tamam adet olacağım diyorum inşallah hamiş oluruzz hepimiz opuyorumnanaktan

amin amin amin canım. ya bu sivilce olayı benim aklımı karıştırdı ama neysee.. sanki umudum kırıldı. şimdi kasıklarım ağrıyor tamam adet olacağım diyorum inşallah hamiş oluruzz hepimiz opuyorumnanaktan

:gitme:canım ya bende öyle oluyordu :gitme:adet olmadan 1 hafta önce 1 tane kocaman çıkıyordu mafoldumbenama hamilelerdede çıkıyor çok okudum burda lütfen canım takılma buna :sinifsinif:

:gitme:canım ya bende öyle oluyordu :gitme:adet olmadan 1 hafta önce 1 tane kocaman çıkıyordu mafoldumbenama hamilelerdede çıkıyor çok okudum burda lütfen canım takılma buna :sinifsinif:
bak benim adetim de muhakkak sivilcem çıkar ama benim yüzüm bu ay çok kötü oldu her yerim sivilce doldu aynaya bakamıyorum:KK43:

yok canım 21 kasım ayy ben karıştırmışım 16 kasımmış :-)

21 kasım mı canım ben onu 16 kasım diye biliyordum yaff.... dur değiştiriyim hemen

kız sewninkide 17 kasım alla allakaydirigubbakcemile3:eek:klava:

ya ben ekime takıldım evlilik yıldönmümümdü ya =) evet 17 kasımmmmm

X