Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

amin yağmurcum yaa inşallahhh benim biraz umudum kırık bu aydan ama allahım hayırlısını versin inşallah sizlerin hamiş olduğunu duymka bile yetecek bana inan opuyorumnanaktan:1hug:

niye kız sen silik çizgi gördün senin daha çok umudun olmalıopuyorumnanaktankeşke bende görsem yaaa:bbo:

inşallah canım yaaa yani tuvalete taşınıyorum yafff allah allah inşallaha hamişizdir kıslarrrrr ay canım araştırmış bir de çok teşekkürler hayatım yağmurcum. yasemincim sana da teşekkür ederim. eee ne yapalım kıslar yaaaa böyle boş durmayalım vakit geçmeyoo:hulya:

inşallah canını sıkan birşey olmamıştır hayatım hoşgeldin. beklenen tarihini söyle de listemizin güzel bir köşesine de seni ekleyelim canım Şeniz

aslında 7 ay korunmam gerekiyor benim. daha önce problemli bir gebelik geçirdiğim için 1,5 sene gebelik yasağı geldi ama bu ay kendimden ciddi ciddi şüphelendiğim için ve ayrıca muhabbetiniz hoşuma gittiği için bu topice katılmaya karar verdim.Canımı sıkan bişey olmadı şeker..
beklenen adet tarihim 23 kasım.. bende listede yer alayım barrii kaydirigubbakcemile3 listede olmak bile güzel kaydirigubbakcemile3

inşallah canım yaaa yani tuvalete taşınıyorum yafff allah allah inşallaha hamişizdir kıslarrrrr ay canım araştırmış bir de çok teşekkürler hayatım yağmurcum. yasemincim sana da teşekkür ederim. eee ne yapalım kıslar yaaaa böyle boş durmayalım vakit geçmeyoo:hulya:

aklım hayalde kaldı gelmedide inşallah iyidir:sinifsinif:rica ederim canım ben boş durmuyom bir yandanda yemek koydum ocağakaydirigubbakcemile3

aslında 7 ay korunmam gerekiyor benim. daha önce problemli bir gebelik geçirdiğim için 1,5 sene gebelik yasağı geldi ama bu ay kendimden ciddi ciddi şüphelendiğim için ve ayrıca muhabbetiniz hoşuma gittiği için bu topice katılmaya karar verdim.Canımı sıkan bişey olmadı şeker..
beklenen adet tarihim 23 kasım.. bende listede yer alayım barrii kaydirigubbakcemile3 listede olmak bile güzel kaydirigubbakcemile3

eee hoşgeldin o zaman inşallah vardır bebişin yaopuyorumnanaktan

hemen ekliyorum canım benim bizimle paylaşmak ister misin. neden 7 ay korunman gerekiyor. dertler paylaştıkça azalır biliyorsun canım.. :lepi:

oooooooooalkisalkisalkis alkisalkisalkis marifetli annem benim yaaa bravo valla ne yyemek yaptın kıss...
şimdi taze fasulye yapıyorum zeytinyağlı diğerlerini koçişimin gelmesine yakın koyacam opuyorumnanaktan ayy teşekkür ederim canım
merhabalar kıslar..bende burada yazabılırmıyım... :hulya:

tabi canım yaz yaz aaakaydirigubbakcemile5

X