Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

tarihim 21 kasım canım inş regl olmıycam bebişim gelcek :Saruboceq:

yasemin kız nasıl azıcık bu böyle laelaelaelaelae

ya kızlar benimde 9 gün kaldı şimdi ben ne zaman test yapıyım.....sakın adetinin geçmesini bekle demeyin haytta bekleyemem delikafadulden offf yaaa ben çok sabırsızım :1no2:
ne az kız anlamadım canım:bbo:bekleme ama 7 gün bekle emiopuyorumnanaktan

ya ağlamayın bak ağlıyorum bende burda amaaan bu ne duygusallık yaf senağlama

hep birlikte hamile mi kaldık ne :Saruboceq:

inşallah allahım hepimiz bekelerine kavuştursun ya rabbimm.. bir du a okuyalım kıslar hep birikte hadi.

Ayet'el Kürsi'nin Okunuşu
Bismillahirrahmanirrahim.

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ tehuzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yesfeu indehû illâ biiznihi. yalemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne biseyin min ilmihî illâ bimâ sâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hifzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm

Ayet'el Kürsi'nin Anlamı
Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adı ile.

Allah, kendinden başka hiçbir ilâh yokdur. (O), Hayy ve Kayyûmdur. Onu ne bir uyuklama, ne de bir uyku tutabilir. Göklerde ve yerde ne varsa hepsi Onundur. Onun izni olmadan, nezdinde kim şefâ’at edebilir? O (yaratdıklarının) önlerindeki ve arkalarındaki gizli ve âşikâr her şeyi bilir. Onun ilminden, yalnız kendisinin dilediğinden başka hiçbir şey kavrayamazlar. (Mahlûkatı). Onun kürsüsü gökler ve yeri kaplamışdır. Bunların (yerin ve göğün) koruyuculuğu Ona ağır da gelmez. O, çok yüce, çok büyükdür.

Allah'ım sen dualarımızı kabul eyle ya Rabbim....amin

ya kızlar benimde 9 gün kaldı şimdi ben ne zaman test yapıyım.....sakın adetinin geçmesini bekle demeyin haytta bekleyemem delikafadulden offf yaaa ben çok sabırsızım :1no2:

bekleme o zaman adetten birgün önce yap kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
canım bak benden çok şüpheleniyoruz ama yapıyorum yapıyorum çıkmıyo yarun yine yapcam adetime 4 gün var bekliye bildin kadar bekle en son dayanamadın noktada yap bence

çok sağolun kızlar allah hepimizin yüzüne baksın yaa

ben dayanamıyorum eşimi arıyorum test al diyorum yarın sabah gene yapcam yaa hatta 4-5 tane alsında evde bulunsun silik ney çıkar yada çıkmaz yada çıkar ben inanamam yapmam gerekir

aldır aldır hayalcim inşallah çıkacak bebişimiz

hemen ekliyorum tatlım en kısa zamanda hamiş haberini duymak dileğimizle

inşallah allahım hepimiz bekelerine kavuştursun ya rabbimm.. bir du a okuyalım kıslar hep birikte hadi.

Ayet'el Kürsi'nin Okunuşu
Bismillahirrahmanirrahim.

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ tehuzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yesfeu indehû illâ biiznihi. yalemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne biseyin min ilmihî illâ bimâ sâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hifzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm

Ayet'el Kürsi'nin Anlamı
Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adı ile.

Allah, kendinden başka hiçbir ilâh yokdur. (O), Hayy ve Kayyûmdur. Onu ne bir uyuklama, ne de bir uyku tutabilir. Göklerde ve yerde ne varsa hepsi Onundur. Onun izni olmadan, nezdinde kim şefâ’at edebilir? O (yaratdıklarının) önlerindeki ve arkalarındaki gizli ve âşikâr her şeyi bilir. Onun ilminden, yalnız kendisinin dilediğinden başka hiçbir şey kavrayamazlar. (Mahlûkatı). Onun kürsüsü gökler ve yeri kaplamışdır. Bunların (yerin ve göğün) koruyuculuğu Ona ağır da gelmez. O, çok yüce, çok büyükdür.

Allah'ım sen dualarımızı kabul eyle ya Rabbim....amin

sağol tatlım

ay bu koçiş beni öldürecek test almaktan bıktım yaaa hem onlar artık satılmıyomuş hayatım piyasadan kaldırmışlar en yakın ankarada varmış tatlım dedi bana yaaa sinir oldum yaaa bari gidimde ben alım

amiiiiin canım inş. bu arada dua için saol tatlım opuyorumnanaktan

hemen ekliyorum tatlım en kısa zamanda hamiş haberini duymak dileğimizle[/QUOTE]

ay bu koçiş beni öldürecek test almaktan bıktım yaaa hem onlar artık satılmıyomuş hayatım piyasadan kaldırmışlar en yakın ankarada varmış tatlım dedi bana yaaa sinir oldum yaaa bari gidimde ben alım

ayy tatlım benim kocamda aynısı bi test aldıramıyorum adama erkek kardeşim(17 yaşında) bilem alıyo,beyimiz almıyo yaaa :eek:klava: :kızgın:

tarihim 21 kasım canım inş regl olmıycam bebişim gelcek :saruboceq:

Yasemin kız nasıl azıcık bu böyle laelaelaelaelae

canım adetine bir kaç gün kala yap

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3seninki gene önceden almış benimkisi hiç almıyor yailla ben gidip alıcam

X