Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

selam canımm
bugün hamişimiz yok ama bekleyenimiz çok =) sen nasılsın canım. adet tarihini söyel de listeye ekliyim canım

saol canım allah razı olsun ama düşünmeden duramıyorum hayatım ya şu anda herşeyim ona endeksli biliyor musun tuhaf bir duygu böyle hep ağlamak istiyorum hep allahıma yalvarmak istiyorum hamile olayım diye sonra kendine gel demet diyorum. beni birtek burası rahatlatıyor inan yoksa kafayı yerdim herhalde canımmm:çok üzgünüm:

kıslar birşey sormuştum ama daha önce böyle birşey yaşayan var mı acaba?

kız ben hergün yaparım onu annem ordamısın canım diye kaydirigubbakcemile3
takılma öle şelere sen şimdi düşünüyosun acaba gerçekten varmı yokmu diye etkilendim tabi ama inş vardır canım yaaa

kerem34gul
slm kızlar
kızlar nasıl bu gün hamiş varmı yada test yapanlar

slm canım nasılsın olumlu sonuç yok henüz ama şüpheler devam ediyo kaydirigubbakcemile3

amin hayalcim inşallah vardır ne diyelim allahım hayırlsıı ile meleklerimizi versin kucağımıza inşallah. siz çok iyi geliyorsunuz ama valla kafam dağlıyoru burda

sizin yüzünüzden tembel oldum ben klava:iş yapmıyorum hoş yapasımda yok kaydirigubbakcemile3

canım kıyamam sana fazla düşünme canım daha ilk ay bakarsın olur bakarsın olmaz allah hayırlısını versin canım bak ben 2,5 yıl oldu evleneli ve ben hiç korunmadım ama hala yok olmaz ise ki inş olacak allahın izniyle olmaz ise bizleri düşün gönlünü ferah tut bizden kötüleride var bu halimizede şükür hiç tedavisi olmayan insanlar var yani onları düşün ferah ol canım :1hug:

seni anlıyrum canım benimmm senağlama ama inan bana içini ne kadar rahat tutarsan o kadar kolay gelio bebişin hepimiz ilk ayımızda kavuşmak istiyoruz yavrularımıza ama allah öncelikle hayırlısını versinn diyelimm bitanem üzme kendiniii kıyamam sana:teselli:

sizin yüzünüzden tembel oldum ben klava:iş yapmıyorum hoş yapasımda yok kaydirigubbakcemile3

hadi hadi yapmak istemiyom demiyoda bize suç atıyo bakale :roflol:
akşam allah bilir eşinede şikayet ediyosundur kızlar yüzünden yapamıyom diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla canım aynen iş yerinde bir dünya işim var yapamıyorum yaaaa dediğin gibi yapasım da gelmiyor aman boşverrrrr elbet birgün yapılacak...

hayal1403 Alıntı:

canım kıyamam sana fazla düşünme canım daha ilk ay bakarsın olur bakarsın olmaz allah hayırlısını versin canım bak ben 2,5 yıl oldu evleneli ve ben hiç korunmadım ama hala yok olmaz ise ki inş olacak allahın izniyle olmaz ise bizleri düşün gönlünü ferah tut bizden kötüleride var bu halimizede şükür hiç tedavisi olmayan insanlar var yani onları düşün ferah ol canım

haklısın hayatım ya allahım hayırlsıını nasip eder inşallah hepimiz hamiş oluruzz hihoyyyt hihoyyyt

kızlar en kısa zaman da inşallah iyi haberlerinizi alırız inşallah demt cim benim beklenmiyen adet tarihim 7 aralık inşallah bu ay bebişim gelir :Saruboceqpuyorumnanaktan

umudunu yitirme damlacım yaa. bak benim kızlardeşimin adı da damla ama alanyada yaşıyor ailem burda bir halam var babannem var anneannem var o kadar. bazen kendimi çok yalnız hissediyorum

valla benim kadar yalnız olamazsın:gitme:evlendikten sonra geldim buraya annemgil ankarada çok özledim onları:gitme:teyzelerim dayımlarım bütün sülale burda kimse gelmiyor arayıpta sormuyorlar naptın diye herkesin kendi telaşı vardır belkide :gitme:artık evime bir neşe istiyorum inşallah bu ay bebişim benimledir:sinifsinif:mafoldumben

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:dance: :dance: :roflol:

akşam allah bilir eşinede şikayet ediyosundur kızlar yüzünden yapamıyom diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eşim zaten erkekler kulubu kurcam bende diyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aslında yapasımda yok yaaa

yalnızlık çok zor benim çoçukluk arkadaşım evlendi istanbula gitti hemen bebeğide oldu ama suan kayseride dayanamadı yalnızlığa kayseriye yerleştiler canım yaa zor bişe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…