Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

içini ferah tut hayatım allahımdan hayırlsını dile inşallah bebişine kavuşursun:CüvCüv:

valla bu ay nedense umutluyum hep geçen ay sonlara doğru umudum azalmıştı ve sonuçta hüsrandı bu ay sivilcem çıkmadı herhalde ondan rahatım gidip bi bakıyım yoksa çıktı haberimmi yok kaydirigubbakcemile3

yok canlarım yapar mıyım hi öyle şey aşkolsun ben yapmayacağım zaten
17 ekime kadar bekleyeceğim bakalım allahım hayırlısını nasip etsin. valla eşim şimdiden deli gibi peşimde yarım saatte bir tel açıyor oğluma iyi bak oğluma iyi bak daha dur birşey yok diyorum hissediyorum var diyor bakalım hayırlsıı.

her tarafına bak kız gözden kaçırma inş çift çizgiyi görürsün canım allah hayırlsını versin :Saruboceq:

siriuscum senid e ekledim hayatım benim.cümlemize hayırlsı olsun canım. topik benim değil canım hepimizin inşallah

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ya bu erkeklerin oğlan sevdası beni öldürüyo yaaa hayret bişe seninkide abartmış kız biraz bi belli olsun oda dereyi görmeden paçaları sıvamış kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

her tarafına bak kız gözden kaçırma inş çift çizgiyi görürsün canım allah hayırlsını versin :Saruboceq:

kocaman 1 tane çıkardı o zaman adet olacağımı anlardım baktım yok yok kaydirigubbakcemile3 Allahım bizi imtihan etme çocukla bizleri hayırlı evlat nasip et yarabbim

kocaman 1 tane çıkardı o zaman adet olacağımı anlardım baktım yok yok kaydirigubbakcemile3 Allahım bizi imtihan etme çocukla bizleri hayırlı evlat nasip et yarabbim

amin amin inş canım benim hiç sivilcem çıkmaz ama buay 2 tane birden çıktı ben şimdi süpheleneyim mi yoksa kafamçokkarıştı

canım 3gün geçtiii ama kasık ağrım bel ağrım 10 gündür var. gögüslerim 2 kat büyüdü halsizim. ne bilim belki de psikolojilk

hım şüpheli bi durum bi kaç gün daha bekle adet olmaz isen gene test yap test gene çıkmazsa kan testi yaptır canım
kendinede dikkat et ağır işle uğraşma

bakalım acaba kan testi yaptırsam çıkar mı?

canım geç döllenme olmuş olabilr bence biraz daha bekle sonra kan testi yaptır inşallah hamiş haberini alırız. canım adet tarhin nedir listeye yazacağım sseni ekledim ama tarihi bilmediğim için karşısı boş kadı.

kızlar benim kardeşim adetinden önce kan testi yaptırdı degeri 149 çıktı kan testiyle kesin çözüm adetten önce 5 güne kadar sonuç çıkıomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…