Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

evet canım allah kimseyi yanlıza bırakmasın inşallah..(amin)

bu arada damlacım bence hemen git kan testi yaptır canım bizde merak ediyoruz hayatım yaaa üzme kendini stres de yapma yaa ağlarız bakkksenağlama

eşim zaten erkekler kulubu kurcam bende diyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aslında yapasımda yok yaaa

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 erkekler kulubu iyi olur beylerde orda takılırlar fena olmaz aslında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kerem34gül canım nokta atışları yapın kız sıkı çalışın :kedi: bak tmm mı senden duymak istiyorum bu güzel haberi canım ihmal yok sıkı çalışın haa :kedi:

kızlar hepinez ayrı ayrı tşkkr ediyorum hoşbulduk ayrı ayrı cvp yazamıyorum kusura bakmayın biryandan da işlerimi yapıyorum inşallah hepiniz hamişsinizdir valla kızlar bence bu topikler en kısa zamanda kapanır aile faciasına yol açmamak için yoksa hepimizi kocişler boşıycak çalışanarı da patronlar işten atıcak tiryakilik bağımlılık yaptınız arkadaşlar kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bizim beylerde orda toplanırmış kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 erkekler kulubu iyi olur beylerde orda takılırlar fena olmaz aslında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla benimki girmez hiç eli eteği yok o işlerde ama girse iyi olur evde sesinden kurtulurum biraz. çok gürültülü konuşuyo canlarım yaaa tv bi yandan sesi bi yandan başım ağrıyor delikafadulden delikafadulden sırnaşık şey

kerem34gül canım nokta atışları yapın kız sıkı çalışın :kedi: bak tmm mı senden duymak istiyorum bu güzel haberi canım ihmal yok sıkı çalışın haa :kedi:
nokta taışı nasıl oluyor yaakaydirigubbakcemile3

yok ya kapanmasınmafoldumbanane ya:sinifsinif:kaydirigubbakcemile3

aynen canım fikrine katılıyorum valla benim işten atılmama az kaldı :sinifsinif:
şaka bir yana allahtan şirkettee çok fazla iş yok. olsa yemin ederim yanmıştım ben. ama insanın burada aldığı enerji yeter de artar bile bence.

tatlım bu ay sıkı çalışacaz :kedi:işallah kız inşallahbu ay size güzel haberler veririm :Saruboceq:
tabi sizlerde bana yiğen haberleri verin bari öle evinelim kızlar teselli ikramiyesi gibi oldu bukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

klava:bunu göster eşine oklavan korkar kesinkaydirigubbakcemile3

evet keremgül hergün gçlü bir ççalışma bekliyoruz senden keçi boynuzu pekmezi al sabahları bol bakl pekmez ye kendinde kocişinede yedir tatlım meyveyi sebzeyi bol tüketin bu zamanlar önemli inşallah hamiş haberini alırız tatlımmm

canım benim haberime az kaldı pazartesi netleşir ama güzel mi olur kötü olur haber bilmiyorum inş üzülmeyiz güzel olur

umudunu yitirme damlacım yaa. bak benim kızlardeşimin adı da damla ama alanyada yaşıyor ailem burda bir halam var babannem var anneannem var o kadar. bazen kendimi çok yalnız hissediyorum
canım benim ismim yağmur ama kızım olursa onun ismi damla olacak .)))
bu arada doktorumu aradım yarın gideceğim kan tahlilii yapalım dedi,iii

Demetcım ŞÖle gÜzel bı tablo yapsak hem hamıŞlerımız Çıkarsa bakar bakar hepımıze umut olur ne dersın.

anam oklavadan korkarsa ben ona sırık getirem =) valla benim koca biraz izbandut gibi derler ya o cinsten. benden korkacağını hiç sanmam yahuu sırnaşık şey fisfisfis

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3benimkisinde işe yarıyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım inşallah pazartesi günü güzel haberlerini alırız hayatım. içini ferah tut üzülme sakın stres de yapma bebiş varsa o da etkileniz onu üzmek istemeyiz değil mi tatlım.. dikkat et kendine inşallah hamişsindir hayatımmm :CüvCüv: :CüvCüv:

dmtumt84 kullanıcısından alıntı
valla benimki girmez hiç eli eteği yok o işlerde ama girse iyi olur evde sesinden kurtulurum biraz. çok gürültülü konuşuyo canlarım yaaa tv bi yandan sesi bi yandan başım ağrıyor

ayy ne sinir hiç sevmem sesi bende sessiz konuşan bi tipim ve ses yapanı sesli konuşana uyuz olurum ama insanın sevmedi ot yanında bitermiş benim eşimde çok sesli konuşur başım çatlar ama insan seslenemiyo işte kaydirigubbakcemile3

canım benim haberime az kaldı pazartesi netleşir ama güzel mi olur kötü olur haber bilmiyorum inş üzülmeyiz güzel olur
hadi hayırlı pazartesi ikimizde iyi haberlerle döneriz canım yaaa

hadi canım inşallah iyi sonuçlar çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…