Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

canım geç döllenme olmuş olabilr bence biraz daha bekle sonra kan testi yaptır inşallah hamiş haberini alırız. canım adet tarhin nedir listeye yazacağım sseni ekledim ama tarihi bilmediğim için karşısı boş kadı.
canım adet taihim 9 ekimde oldum. 9 kasımda olmam lazımdı. ama olmadıom

canım bi ilaç kullandı hemen adetinin 2 gününden itibaren ama adını bilmiyorum onunkide tedavi ile oldu çünkü :ecrin_bebek:allahım bizlerede tez zamanda nasip eder inşallah

ya canım çok merak ediyosan sağlık ocağında idrar testi yaptır bi yada kan testi yaptır klomen ne bilmiyorum onuda kanda çıkar bebiş varsa

ya kıslar ben birşey paylaşmak istiyorum sizinle. dün akiam eve gittim yemeğimi hazırladım tv isliyorum yattığım yerden. sonra birden ne oldu bilmiyorum aniden alim karnıma gitti ve ağlamaya başladım kendi kkendime de konuştum. beni sakın bırakma orda olduğunu biliyorum seni çok seviyorum annecim faaln gibi. ben bu ay ilk başlamıştım biliyorsunuz yani psikolojik mi oluyor böyle şeyler anlamadım yaa durduk yere birden nerden çıktı? yorumlar mısınız kısçelerim benim muccckk

kızlar ben gidiyom gidim bi elimi yüzümü yıkayım yoksa kıyafetlerim tutuşmaya başlıcak kaydirigubbakcemile3
öp birazdan grş by by

ya kıslar ben birşey paylaşmak istiyorum sizinle. dün akiam eve gittim yemeğimi hazırladım tv isliyorum yattığım yerden. sonra birden ne oldu bilmiyorum aniden alim karnıma gitti ve ağlamaya başladım kendi kkendime de konuştum. beni sakın bırakma orda olduğunu biliyorum seni çok seviyorum annecim faaln gibi. ben bu ay ilk başlamıştım biliyorsunuz yani psikolojik mi oluyor böyle şeyler anlamadım yaa durduk yere birden nerden çıktı? yorumlar mısınız kısçelerim benim muccckk
canım bende ilk denemeizde aynısını yaşadım. psikolojik ama şöyle de bir durum var eğer hamileysen hisedebiliyorsun. ben senin için 2 ci şeceneği düşünmek istiyorum inş öledir.

canım bende ilk denemeizde aynısını yaşadım. psikolojik ama şöyle de bir durum var eğer hamileysen hisedebiliyorsun. ben senin için 2 ci şeceneği düşünmek istiyorum inş öledir.

ayy canım allah razı olsun. inşallah sen ve bütün kıslarımız da hamiledir hayatım. bu siteyi bu yüzden çok seviyorum hep olumlu düşünce insanı o kadar rahatlatıyor ki sürekli pozitif düşünce ile bu gazla hamile olmasam bile üzülmem yani, çünkü biliyorum ki siz her anda yanımda olacaksınız. hepinizi çok seviyorum yüreği temiz arkadaşlarım benniiimmmm :1hug: kaydirigubbakcemile5

demetcim korunmayı bıraktıgım ilk ay banada öle olmuştu bütün belirtileri hissediorum sanki hamileymişim gibi inanıp karnımla konuşuodum ama benim 4.ayımda tuttu oda 7+4 kwn düştü malesef ama inşallah sen benim gibi olmazsın inşş hamilesindir ilk ayında hamile kalan o kadar çok insan varki umarım sende onlardan olursunn öp cnm fazla düşünmemeye çalışşş

X