Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

KASIM AYI LİSTEMİZ

hayal1403*****************16 Kasım
y3s3mın*******************17 Kasım
dmtumt84*****************17 Kasım
hayat77********************21 Kasım
bozo85*********************???????

tatlişoğlum*****************Hamilemiz

ALLAHIN İZNİ İLE BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZ HAMİŞ OLUR İNŞALLAHH

ay kızlar inş öledir yaa yoksa boş yere yanıyosam kendime çok kızarım çünkü çok kötü bişe bu yaaa üstümdekileri çıkarıp atasım geliyo kaydirigubbakcemile3

yasemincim sende belirti yok mu hayatım yaa? bende kasık ağrısı batması var çok bir de başım dönüyor hızlı hareket edince. sende ne var ne yok tatlım?

demetcimm beni neden listeden çıkardın tatlımm ??bu arada silik çizgi hamilesin demek hayırlı olsun çok sevindim canımmm :Saruboceq: 4-5 gündür giremiodum topige geçmişin hepsini okuyamadım hepinizi öpüyorummmm

aşkolsun canım kimseyi çıkarmadım ben. bilmediğim için yazamadım sadece söyle hemen ekliyorum tatlım benim kusura bakma hayatımm a.s.

yasemincim sende belirti yok mu hayatım yaa? bende kasık ağrısı batması var çok bir de başım dönüyor hızlı hareket edince. sende ne var ne yok tatlım?

sabah akşam bulantılarım var arada bende ateşleniyor gibi hissediyorum böyle menepoza girmişler gibi töbe töbekaydirigubbakcemile3başım çok nadir dönüyor bendede ağrılar var canım hep sol tarafımda hayırlısı artık pazar günü yapacam bir test inşallah vardır ya

canım bu arada başka test yapmadım adetimi bekliyorum bakalım hayırlısı inşallah canımm

ben bulantılardan rahatsızım yaa bazen ağlatacak şekilde oluyor umarım psikolojik değildirklava:

olabilir canım başka belirtisi varmı peki tatlım seni rahatsız eden hamilelikte ateş en önemlisi aslında inşallah geliyor yeğenimizopuyorumnanaktan

ara sıra oturdum yerde hafif baş dönmesi bazen aşırı açıkma hissi bazen iştahsızlık ara sıra bel ağrısı ara sıra kasık sancısı idrar renginde koyulaşma karında şişlik ve gaz sık idrara çıkma yüksek ateş halsizlik sürekli değişen ruh durumu uyuma isteği göğüslerde şişlik ve hafif sertleşme ve en son bu gece rüya gördüm doğum yapmışım ve çok tatlı bi kızım vardı oy çok tatlıdı teyzeleri inş öledir yaa :Saruboceq::Saruboceq:

yaşadım butün belirtiler bunlar sürekli olmasada arasıra yaşıyorum hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…