anneler ve yeni anne adayları acil buraya beklenmektesiniz...!

iyi akşamlar evriş'cim
teşekkür ederim canım iyiyim, sende iyisin inşallah ya varya kalbim gercekten bunu kaldırabilecekmi bilmiyorum, düşünüyorum da ya olmazsa o zaman benim için gerçekten hayal kırıklığı olacak gerçi sonuçta hayatta hersey bizler için ama şimdiden bebişimle konuşmaya başladım olmama ihtimali beni ilk etapta eminim çok sarsar, inşallah yarın buradan sizlere mutlu haberler veririm, benim için dua edin kızlar gerçekten şuan buna çok ihtiyacım var...

nazcim insallah yasamassin duam seninlede su an emin ol. cunku benim de bir hafta var adetime ve hamilelik belirtisi yasiyorum sen yaptirdiktan sonra bende yaptircam adetimi bekleyemicem cunku allah bize ve herkese bebek nasip etsin saglikli sihhatli hayirlievlatlar bende heyecanliyim hemde cok bakalim hayirlisi olsun haberrini bekliyorum bize muhakkak yaz bhoscakal

Bugün bir türlü sana rast gelemedim. Lütfen olumsuz düşünme. Böyle yaparsan eziyetten başka bir şeye dönüşmez bu iş. Düşün ki olumsuz.. bir daha deneyeceksin,elinden geleni yapacaksın.. ve hayırıyla huzuruyla nasip olacaksın çocuguna.. Bak ranagül de iyi dileklerini dilemiş.

Biz yanındayız,sonuç ne olursa olsun burada seni bekliyoruz.

nazcim insallah yasamassin duam seninlede su an emin ol. cunku benim de bir hafta var adetime ve hamilelik belirtisi yasiyorum sen yaptirdiktan sonra bende yaptircam adetimi bekleyemicem cunku allah bize ve herkese bebek nasip etsin saglikli sihhatli hayirlievlatlar bende heyecanliyim hemde cok bakalim hayirlisi olsun haberrini bekliyorum bize muhakkak yaz bhoscakal

teşekkür ederim ranagül'cüm
ben bugün testi yaptırdım sonuç çarşamba günü çıkacak inşallah bende de sende de tüm isteyenlerde de bebiş vardır, tatlım bu arada aramıza hoşgeldin...

Bugün bir türlü sana rast gelemedim. Lütfen olumsuz düşünme. Böyle yaparsan eziyetten başka bir şeye dönüşmez bu iş. Düşün ki olumsuz.. bir daha deneyeceksin,elinden geleni yapacaksın.. ve hayırıyla huzuruyla nasip olacaksın çocuguna.. Bak ranagül de iyi dileklerini dilemiş.

Biz yanındayız,sonuç ne olursa olsun burada seni bekliyoruz.

canım ya bugün kan testini verdim, verdim de bakalım sonuçlar ne olacak, taaaaaa çarşamba günü çıkacak nasıl geçecek bugünler bilmiyorum ama bildiğim tek birsey var o da bir eczacı arkadaşıma danıştığım fortel diye bir testin olup olmadığı,test varda gerçekten ilişkiden 7 gün sonra bebiş olup olmadığını doğru olarak gösteriyor mu diye benim için araştırıyor, o da bugün yarın belli olur sizlere buradan onun doğruluğunu da söyleyeceğim kendinize çok iyi bakın ve benim için bol bol dua edin hanımlar neler olduğunu sizlerle paylaşacağım mutlaka çünkü sizden başka kimseyle paylaşamıyorum, şuanda içim içimi yiyor...:sm_confused:

[QUOTE="NAZ";1819608]canım ya bugün kan testini verdim, verdim de bakalım sonuçlar ne olacak, taaaaaa çarşamba günü çıkacak nasıl geçecek bugünler bilmiyorum ama bildiğim tek birsey var o da bir eczacı arkadaşıma danıştığım fortel diye bir testin olup olmadığı,test varda gerçekten ilişkiden 7 gün sonra bebiş olup olmadığını doğru olarak gösteriyor mu diye benim için araştırıyor, o da bugün yarın belli olur sizlere buradan onun doğruluğunu da söyleyeceğim kendinize çok iyi bakın ve benim için bol bol dua edin hanımlar neler olduğunu sizlerle paylaşacağım mutlaka çünkü sizden başka kimseyle paylaşamıyorum, şuanda içim içimi yiyor...:sm_confused:[/QUOTE]

kan testi neden o kadar geç sonuçlanıyor benim yaptırdığım test bi kaç saat sonra belli olmuştu
umarım herşey dilediğin gibi olur

Kıyamam ben sana,dularımız seninle.. şu zamanlarının bile kıymetini bil,inan çok kıymetli,çok güzel anılar olacak bunlar.

Hakkında hayırlısı olsun arkadasım,gelecekse hayırıyla huzuruyla,şansıyla gelsin sana bebişin.

Kalbim seninle,şu anlarının keyfini çıkar,sonucunu düşünmeden.. Her anını yaz bize hissettiklerinin,eminim ileride bunları okuyup daha da duygulanacağız.

Beni habersiz bırakma..

Merhaba nazcım inşallah hakkında hayırlısı olsun.Benimde adetime üç gün kaldı ve bende sabırsızlıkla bekliyorum.Bende çarşamba günü test yapacağım.İnşallah Rabbim herkese anne olabilmeyi nasip eder.Haberini bekliyorum.En son adet tarihin neydi.Bide ne gibi değişiklikler var vücudunda.Benim kasıklarım ve belim ağrıyor.Göğüslerim çok şişti ve ağrıyor.Bide sık idrara gidiyorum.Gerçi bu belirtiler psikolojikte olabilir ama hakkımızda hayırlısı olur inş.:nazar:a.s.

[QUOTE="NAZ";1810604]canım sen taze gelinsin yani hayırlı olsun, bebiş olayına gelince de allah sana da istediğiniz zaman nasip etsin doktor kontrolünde olman iyi bende 1,5 ay önce başladım kontrollere folic asit kullanıyorum suan aman kendine dikkat et, bende senden hayırlı haberler bekliyorum...[/QUOTE]
sevgili naz ben de yeni üye oldum evriş le yazdıklarını okudum merak ettim canım test yaptırdınmı bende 7 ve 5 yaşında 2 oğlan annesyim tecrübelerimizi soraarsan seve seve yardım ederim hayırlısı olsun belini ayaklarını sıcak tutu yorulma haberini bekliyorum

kan testi neden o kadar geç sonuçlanıyor benim yaptırdığım test bi kaç saat sonra belli olmuştu
umarım herşey dilediğin gibi olur

canım ben hastanede yaptırıyorum kan testini, yarın çıkacak dediler ama benim doktorumda çarşamba çalışıyor oyüzden de mecbur çarşambayı bekleyeceğim sonuçları göstereceğim ya o yüzden umarım hepimizin herşey dilediği gibi olur...

benim de dualarım seninle evrişcim, inşallah istediğin gibi alırsın sonucu, sabret az kaldı :))) sevgiler

benim de dualarım seninle evrişcim, inşallah istediğin gibi alırsın sonucu, sabret az kaldı :))) sevgiler

Saol Sevgili Melike,
Çok zarifsin,çok incesin.. güzel dileklerin beni mutlu etti. Benim de dualarım seninle,elimden ne gelirse buradayım.

canım inşallah iyi haberlerini verirsin ve sonuç istedigin gibi olur

nazcim insallah senin haberini hamile oldugun haberini alirim ben daha bir hafta var adetime fakat bugun hastalandim cok uzgunum insallah bu ay nasip olur ne diim allah hayirlisini versin hepimize hoscakal canim

sevgili naz ben de yeni üye oldum evriş le yazdıklarını okudum merak ettim canım test yaptırdınmı bende 7 ve 5 yaşında 2 oğlan annesyim tecrübelerimizi soraarsan seve seve yardım ederim hayırlısı olsun belini ayaklarını sıcak tutu yorulma haberini bekliyorum

yeldam teşekkür ederim canım gerçektende tecrübelerinize ihtiyacım vari test konusunda ise sadece kan testi verdim çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum yarın belli olacak ama çıkarsa mutlaka bana hamileyken destek olun kızlar ne yapacağım konusunda sizlere danışacak çooooookkkkk şeyim olacak ilgine tekrar çok teşekkür ederim yeldam sağlıcakla kal...

nazcim insallah senin haberini hamile oldugun haberini alirim ben daha bir hafta var adetime fakat bugun hastalandim cok uzgunum insallah bu ay nasip olur ne diim allah hayirlisini versin hepimize hoscakal canim

ranagül'cüm senin için gerçekten çok üzüldüm tatlım ama sıkma canını allah ne zaman nasip ettiyse bebişlerimizi o zaman kucağımıza alacağız o sebeple sakın ama sakın kendini üzme unutmamak lazım ki bizlerin sağlığı olmazsa ileride bebişlerimizin de sağlığı olmaz kendine çok dikkat et ve çalışmalara devam et yerimseniben seni de mutlaka anneler diyarında görmek isterim, ben olmasam bile...senağlama

Merhaba nazcım inşallah hakkında hayırlısı olsun.Benimde adetime üç gün kaldı ve bende sabırsızlıkla bekliyorum.Bende çarşamba günü test yapacağım.İnşallah Rabbim herkese anne olabilmeyi nasip eder.Haberini bekliyorum.En son adet tarihin neydi.Bide ne gibi değişiklikler var vücudunda.Benim kasıklarım ve belim ağrıyor.Göğüslerim çok şişti ve ağrıyor.Bide sık idrara gidiyorum.Gerçi bu belirtiler psikolojikte olabilir ama hakkımızda hayırlısı olur inş.:nazar:a.s.

sevgili afb,
canım benim inşallah sende içinde bir melek taşıyorsundur bunu tüm kalbimle bütün anne olmak isteyenlere diliyorum, benimde yarın anne olabilecekmiyim yoksa denemelere devam mı edeceğim belli olacak, bu arada kan testinin dışında hiç test yapmadım onu da dün verdim daha zaten, belirti olarakta dün akşam ilk defa göğüslerimin dolgunlaştığını hissettim yaklaşık 4-5 gündürde süt içerken midem bulanıyor ben hayatımda şu 2 aya kadar hiç süt içmemiştim de
kızlar, fedakarlık biz kadınların sanki kanında var:dance: bu arada seninde dediğin gibi belki benim belirtilerde psikolojiktir...

nazcim cok tesekkur ederim insallah bakalim zaman bize ne gosterecek sen iyi ol hersey gonlunce olur insallah hoscakal

Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inş.Baharcım en kesin sonuç kan testi ama onun öncesince hamilelik tesleri de doğru çıkıyor gerçi kişiden kişiye değişebiliyor hormonlara bağlı bende doğru çıkmışdı burdaki bazı arkadaşların çıkmamış.Kan testi daha güvenilir ama erken de öğrenmek istiyorsan ikisini yap.Hakkında hayırlısı olsun canım inş.

[QUOTE="NAZ";1826023]sevgili afb,
canım benim inşallah sende içinde bir melek taşıyorsundur bunu tüm kalbimle bütün anne olmak isteyenlere diliyorum, benimde yarın anne olabilecekmiyim yoksa denemelere devam mı edeceğim belli olacak, bu arada kan testinin dışında hiç test yapmadım onu da dün verdim daha zaten, belirti olarakta dün akşam ilk defa göğüslerimin dolgunlaştığını hissettim yaklaşık 4-5 gündürde süt içerken midem bulanıyor ben hayatımda şu 2 aya kadar hiç süt içmemiştim de
kızlar, fedakarlık biz kadınların sanki kanında var:dance: bu arada seninde dediğin gibi belki benim belirtilerde psikolojiktir...
[/QUOTE]

inş canım ikimiz içinde hakkımızda hayırlısı olur.Haber aldığın zaman muhakkak bizede haber ver canım.:emir_bebek:Hayırlı haberlerini bekliyorum inş.Belirtilerimiz bizi yanıltmaz ve psikolojik değildir.Bu melekler içimizdedir.:nazar:Bende yarını iple çekiyorum.Kaçta alıcaksın sonucunu.Eğer varsa doğumumuz aynı zamana denk gelicek.

X