Anket Anneler Günü

Anneler günü...

• ...her yıl iple çekiyorum

OY: 3 9,4%
  • ...çok gereksiz bir gün, olmasa da olur

OY: 11 34,4%
  • ...anneme / kayınvalideme mutlaka hediye alırım

OY: 18 56,3%

• Ankete Katılan
    32
  • Anket Kapalı .

PasakliMinikTanrica

her şey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
12.618
9
38
Kızlar tüm dünyada kutlanan anneler günü hakkında ne düşünüyorsunuz.
Bu kadar çok reklam ticari kaygıyla günlerdir kulaklarımızda
Her yerde kampanyalar, hediye alışverişleri vs
Fikirlerinizi merak ediyorum.

hmmm güzel bi konu canımcımm.. anneler günüü, esasında hergün annelerimizin günü fakatt o gün

daha bi anlamlı oluyo ama bunu ticarete döken insanlara yarıyo daha çokda. ben seviyorum anneler

gününi gereksiz oldunu düşünmüyorum, her anneler gününde de alırım hediyemii hem kayınvaldeme hem anneme.. burdanda senin aracılığınla

annecimin vede neşe annemimm anneler günün kutluyorum şimdiden muckkkkkkk

Güzel bir gün aslında ..
Tabi ki annelerimiz sürekli hatılarlamalıyız ama bu gün daha da özel bir gün...
Ben anneme aklım estiğince hediye alırım sadece o güne özel değil..
Boşver alışveriş indirimi herkesin işine yarıyor kaydirigubbakcemile3

ne alacam diye karar kara düşündüğüm...

3 annem olduğu için beni maddi olarak yıkan kara bi gün....

ben zaten annelerime her gün aynı şekilde sevgimi gösteriyorum....

gereksiz bence....

çok gereksiz
anneler sadece anneler gününde mi hatırlanır :nazar:
annem her zaman aklımda ne ihtiyacı varsa maddi durumum varsa hemen alır hediye ederim :emir_bebek:

Valla anacığıma ne zaman eserse hediye alırım. Tabi bu günde özel olduğu için ister istemez bekler o zaman daha güzelini alırım. Annem hakediyo

Anneler gününü bir günü sığdırmaya çalışmak yanlış...

Ama yine de her zaman anne sevgisini gösteremeyenler için ve o günü heyecanla bekleyen anneler için ben önemli bir gün olduğunu düşünüyorum...

Annem seni çok seviyorum...

Benım ılk Anneler gunum bu Anneler gunuu... :)
Olmasa da olur dıyemecegım.. bır hatırlanmadır, semboldur... tabıkı hergun hatırlamak lazım ama kım hergun anasını hatırlıyor ?
Her yıl kutlarım ama her yıl mutlaka hedıye almam ...

benim annem rahmetli olduğu için 3 yıldır buruk geçiriyom o günü:çok üzgünüm:
ama gelcek sene benim için süper geçicek çünkü oğluşum doğmuş olucak delikafadulden

bence çok güzel bir gün
tabiki bir güne sığdırılmamalı annemizi hergün hatırlamalıyız ama bu gündede daha bi özel hatırlıyalım demi ama

valla artık çok gereksiz bi gün gibi gelmeye başladıbenneyaptımki
anneler günü direk ticarete döküldü.sektör bu kadar büyük olunca birde ne alsam
derdi var tabii..yıllardır kutlarım bu günü hani o ilk icat edildiği 1800 lü yıllardan beri :roflol:eek: yüzden ala ala alacak bişi de kalmadı :nazar:kayınvalidem aldığımı beğenmez,birde anneme ne aldığımı merak eder (halbuki kayınvalideme daha bi

özenirim bahane bulucağını bildiğim için) annem hediye filan istemem siz gelin

yeter die tutturur deli olmamak içten değil hee birde annelerin konu komşusu arasında

gizli bir rekabet var orası daha bi vahim seninki ne almış benimki ne almış şeklinde

birbirlerine körlük yapmalar:bbo: çok sıkıldım bu işten ne alıcağımada hala karar

veremedimbenneyaptımki

aslında annelerin emegii sevgisi hediyesi bir günle ölcülmez birgüne sıgdırılamaz a.s.
ama genede adet olmusss yapılıyoo bende almaya calısırım her anneler gününde hediyemiyerimseniben
Annemi öperim hediyesini veririm sarılırım ohhhhhhhh anakucagı gibisi yok bea:1hug:

çok güzel bir konu öncelikle tebrik ederimalkisalkisalkis
bende böyle bir günün olmasını onaylayanlardanım:lepi:
zaman zaman hepimiz ufak tefek hediyelerle sözlerle ilgiyle şımartılmayı isteriz..
kaldıki anneler için senede bir gün hiçde çok değil ve onlar hetürlü ilgi ve alakanın en iyisine layıklar ne yapılsa boştur aslında anneliğin karşılığı hiçbirşeyle telafi edilemez bence..

keşke senede bir gün değil de haftalık yada aylık anneler günü proğramları düzenlenseydi ama abartmadan tabi..annelerin sorunları ihtiyaçları sıkıntıları gündeme getirilseydi hep bu proğramlarda..
.
ben hep bişey söylerim bir evde kadının ruh ve beden sağlığı yerindeyse diğer aile bireylerine her yönden verimli olabilir.düşünün kaldıki bir toplumun temeli ailedir..ilk bilgiler ilk paylaşımlar ailede başlar.bilinçli ve sağlam bir kadının yetiştirdiği çocuklar topluma neler kazandırır!!..
annelerin emekleri hakları asla gözardı edilemez onlar herşeye değer:asigim:

Son düzenleme:
anneme her an aklıma geldikçe hediyemi alırım..........
böyle bir günde bıraz heyecanlı oluyor o kadar onun dışında............
her zaman anneler günü...........
ve ilk defa bu yıl annemden uzak bir gün kutluyacagım.............
sormayın sıkıntıdayım.......

Anneme hediyesini verdim bile :)Kayınvalidemin hediyeside hazır artık o da bu pazara ne yapalım sırayla aynı gün ikisinede gitme şansım yok farklı yerdeler ve annem çalışıyor...

her sene muhakkak hediye alırım
annemi tabiki hergün severim normal zamanda da beğendiğim ihtiyacı olan şeyleri alır hediye ederim
ama o günde alırım niye boynu bükük kalsın

X