Anket Anneler Günü

Anneler günü...

• ...her yıl iple çekiyorum

OY: 3 9,4%
  • ...çok gereksiz bir gün, olmasa da olur

OY: 11 34,4%
  • ...anneme / kayınvalideme mutlaka hediye alırım

OY: 18 56,3%

• Ankete Katılan
    32
  • Anket Kapalı .
sadece anneler gününde değil hep annemi sevdiğimi belli ederdim anneler günü öncceden ticari gelirdi şimdiyse keder veriyor çünkü canımın içi misim yok ki anneler günü benim için hüzün rabbim herkesin sevdiklerini birbirine bağışlasın.

annem yok yanımda yani memlekette. özledim kalkıp gidebilsem en büyük hediye olur ona biliyorum bide işin rekabeti var ben ne aldıysam hersene iki katını alıyo gelinimiz. bekliyo ne aldığımı öğreniyo akşama uğruyo anneme. :)) bu sene almıycam sana bişi dedim anneme anladı hemen iki katını alır gelinim ossun dedi 2 katı hiç alıcak yani -tatlicadiarzu- eskiden ne güzeldi biçiçek oda solmuş kopar gel sokaktan öp tamam yerimize hediye babamdandı zeten alkisalkisalkis şimdi düşün dur.kaldırılmasını talepe ediyorum burdan yetkililere duyrulur bıktım alıcak bişi kalmadı ev araba alcak paramda yok yetti gari :smiley-cool:

Son düzenleme:
Hem anneme hem kayınvalideme hediye alırım ama anneler günü diye sınırlandırmanın doğru olmadığını düşünüyorum.Her zaman ne zaman ihtiyacı olsa maddi manevi annemin yanındayım.Asla hiçbir şeye ve hiç kimseye değişmeyeceği tek insandır. Şeniz

annem yok yanımda yani memlekette. özledim kalkıp gidebilsem en büyük hediye olur ona biliyorum bide işin rekabeti var ben ne aldıysam hersene iki katını alıyo gelinimiz. bekliyo ne aldığımı öğreniyo akşama uğruyo anneme. :)) bu sene almıycam sana bişi dedim anneme anladı hemen iki katını alır gelinim ossun dedi 2 katı hiç alıcak yani -tatlicadiarzu- eskiden ne güzeldi biçiçek oda solmuş kopar gel sokaktan öp tamam yerimize hediye babamdandı zeten alkisalkisalkis şimdi düşün dur.kaldırılmasını talepe ediyorum burdan yetkililere duyrulur bıktım alıcak bişi kalmadı ev araba alcak paramda yok yetti gari :smiley-cool:

aynen canımalkisalkisalkis

anneler günü yerine otumus bir gelenek oldu , aslinda her gün anneler günü olmali ...ama yinede ben anneme hediye alip ve ciceginide götürürüm anneler günü......

X