anneler günü kutlu olsun

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
anne yüreğiyle kaplı olsa bütün dünya hiç kavga olmaz tüm savaşlar şevkata döner herşey eskisinden güzel olur bir dokunuşla anneler gününüz kutlu olsun kk kızları hepiniz sevgiyle kalın tüm günleriniz böyle güzel ve özel olsuna.s.

Dünyanın en güzel ve en kutsal mesleğini tüm kalbiyle ve sevgisiyle yapan bütün annelerin anneler günü kutlu olsun..a.s.a.s. Anne olmak başkadır,özeldir.Sadece yürekle yapılan tek şeydir Annelik.Anne olmak isteyen bütün kadınlara Allah'ım en kısa zamanda tattırsın bu güzel duyguyu...:Saruboceq::1hug:

bende cok sevdigim annem anneler günün kutlu olsunkaydirigubbakcemile3a.s.
bütün kk daki anne olan olmayan olmayi bekleyen kadinlarin anneler gününüz kutlu olsuna.s.a.s.

Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun...Rabbim hiç kimseye evlat acısı,yokluğu yaşatmasınhepinizi seviyorum :Saruboceq:

öncelikle teşekkür ediyorum...
sonrada bütün annelerin anneler gününü kutluyorum....alkisalkisalkis

Herkesin ANNELER GÜNÜNÜ kutluyorum. ALLAH sizleri basimizdan eksik etmesin.
En tatli, en güzel, en sevecen, en merhametli ve en fedakar varliklar onlar a.s.

"Canim annem iyiki varsin, seni cok ama cok seviyorummmmmmmmmmmmmmm"

Ben kacar kaydirigubbakcemile

ben annemi hiç tanımadım ama her annenin anneler gününü kutluyorum...:enbuyukkk:

Ellerim büyüdü avuçlarında,bitek annem olsun bana bişey olmaz!!!
Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum!!a.s.a.s.a.s.

bütün annelerin ve anne adaylarının ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN..............

Doğacak bebek doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür :

Allahım dünyaya gideceğim ve orada ne yapacağımı bilmiyorum.
* Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek.

Allahım onların dilini bilmiyorum. Onlarla nasıl anlaşacağım, nasıl iletişim kuracağım

*Senin için yarattığım melek, sana onların dilini öğretecektir.

*Allahım duyduğum kadarıyla dünyada çok kötülükler varmış. Onlarla nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum.

Senin için yarattığım melek, seni canı pahasına kötülüklerden koruyacaktır. Merak etme.

Allahım sana tekrar nasıl döneceğim?

* Senin için yarattığım melek, bana nasıl döneceğini sana anlatacaktır.
Derken melekler gelir ve dünyaya gitme zamanının geldiğini söylerler ve çocuğu Allahın huzurundan götürürlerken bebek tekrar sorar ;

Allahım benim için yarattığın meleğin adı ne?

* Adının önemi yok ama, sen ona ;

ANNE
diyeceksin....

Hepimizin ANNELER GÜNÜ kutlu olsun.

teşekkürler kardeş harikaa.s.

ay bunu biliyorum cok harika ya bayiliyorum her defasinda okudukca iyiki eklemissin canim emegine saglikalkisalkisalkisa.s.

senağlamacok güzel yaasenağlama yüregine saglik kaydirigubbakcemile3

Çok geç olsada hepimizin yüreğine sağlık. Her kadın doğuştan annedir zaten. Onlara bakarken içimiz titrer, gözümüzün yaşı kirpiğimizin ucundadır hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…