Anneler bebek odalari artik çok daha şirin ve rengarenk

selam
cıtır anne
gerci sen bu işi gelir için yapıyorsun ama
senden yardım rica etsem
hem ben ankaradayım

bolca mavi tul aldım
oglumun odasının kapısına süs yapmak için
ve nişan sepetimi çikolata sepeti yapmak için
bana bir iki resim yollayabilir misin
fikir vermesi açısından

tabiki yollarım aslında hobi benimki sadece maliyetini alıyorum kar amaçlı değil yani benim çelenklerimi 60 ytl ye satıyorlar inan benim amaçım tüm annelerin masal gibi bir oda da bebeklerini kucaklarına almak çünkü ben yaşadım ama maddi olarak zorluk yaşayanlar pahalı olduğu için bunu yapamıyo bende son bebeğimde yaşadım zaten istedimki her anna yaşasın bu duguyu sana bir kaç resim gönderiyorum hadi başarılar allah yar ve yardımcın olsun

................................................................................

Son düzenleme:
slm canım ben yeni olduğum için özelini açarsan yazmışsın nasıl oluyor yardımcı olursan açarım?
canım yukarda kontrol paneli var oraya gir daha sonra sol tarafta alt taraflarda ayarlarınız diye bişe yazıyo ona tıkla daha sonra özel mesajlaşma sistemi yazıyo ona bi tık yap yani işaret koy en alt taraftanda kaydet de oldu bitti.karışıkmı oldu sanki be...

canım yukarda kontrol paneli var oraya gir daha sonra sol tarafta alt taraflarda ayarlarınız diye bişe yazıyo ona tıkla daha sonra özel mesajlaşma sistemi yazıyo ona bi tık yap yani işaret koy en alt taraftanda kaydet de oldu bitti.karışıkmı oldu sanki be...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…