Anne olmak istiyorum!!!

Doktorunuz kim öğrenebilirmiyim

Oöa Olabilir ben pes ettim bu ay sanki yeni evlenmişim gibi kocamla geçirebildiğim kadar güzel vakit geçircem

Ne kadar güzel darısı başıma inşallah ne zamandır deniyordun bir de?

Bence önce bu sorunu çözüp ondan sonra gebelik düşünün. Allah korusun azda olsa içerek hamile kalsanız bebeğe direk zarar belki engelli doğacak veya çok zorluk çekecek. Bırak beni doktorum eşime bile yanında içme diyerek kaç sefer uyardı.

13.ayda hamile kaldım ama bana bir ömür gibi geldi
Ben de 13 aydır evliyimm. Bana lise dönemlerimde pcos teşhisi konmuştu. O yüzden evlendiğimde ileride hiç olmaz diye korkup hiç korunmadım. Korktuğum da oldu gerçekten. Her ay kendi kendime belirtiler hissediyorum vücudumda. Karnımın şurası ağrıyo yoksa hamile miyim falan. Sonra test ve hüsran hep böyle geçti. Şimdi eşim de test verecek yarın ama sorun bende zaten belli ki.

öyle deme. benim ilaçla çok güzel yumurtalarım olduğu ay hamile kalamadım mesela. cünkü esimde sorun vardı. ve benim sorunumdan daha ciddiydi. pcos gebe kalmayı zorlaştırıyor evet ama tedaviye en güzel yanıt veren hastalık doktorumun söylediğine göre.

bana hep olacak ama belki biraz gec olacak diyordu doktorum. hiç ümitsiz olmayın. esiniz de muayene olsun. önünüz açık ben de gectim oralardan bilirim

Yaa inşallah ben de olurum hayırlısıyla. Senin de Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bana da dua et olur mu Akdeniz diyetine başlayayım ben de araştırıp. Bir de pilates. Şu stresi de bıraksam herşey tam olacak da gitmiyor içimden bir türlü

Ben bugün çok ciddi karar verdim ve eşimede söyledim evlendik evleneli hep çocuk için çabalıyoruz hiç kendimiz olduğumuz için birbirimizi sevdiğimiz için birşey yapmadık bu ay hepsini unutup çekilicem bi kenara bu ay bizim ayımız hepsini kafamızdan atıp rahat bir ay geçireceğiz sanki ilk evlendiğimiz aymış gibi yiyip içip oturup kalkıp sevişip eğleneceğiz açık ve net yeter ben evlendiğim günden beri bunun stresi altında yaşıyorum keza eşimde öyle bu ay saldık çayıra mevlam kayıra diğer ay denemelere başlicaz sadece bu ay içinde o hayıt macununu kullanıcam vurulmam gereken b12 iğnem var günlük onu vurulacam d vitaminimi kullanmaya özen göstericem bol kuru yemiş + avakado ve havuç tüketmeye çalışacağım diğer aya hazırlık olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…