Anne olmak istiyorum!!!

valla o kadar haklısın ki. en zoru kafayı rahatlatmak zaten. umarım güzel sonuclar alırsın

Okurken korkunu ve tedirginliğini hissettim. Bizim de 2 yılın sonunda hamilelik gerçekleşti. Beklemek nedir çok iyi bilirim bir şekilde bir doktor vesile oluyor tabii sürece ama maddi manevi en hazır olduğumuz zaman geldi yavrumuz. Her şey vaktini bekliyor gerçekten, senin kadar tatlı ve zarif bir ruh mutlaka anne olacaktır hayırlısıyla sen elinden geleni yap, emekleriniz boşa gitmesin inşallah

Maşallah Allahım esirgesin duaların güzel sözlerin için teşekkür ederim inşallah nasip eder rabbim tek isteğimiz o, yuvamızı şenlendiren bir yavrumuz olsun eşimle birbirimizi okadar çok seviyoruzki gerçekten öyle böyle bir sevgi değil 1 saat önce kanlı bıçaklı birbirimizi öldürecek olsak 1 saat sonra ölesiye öpüşür koklaşırız asla ayrılamıyoruz çok ayrılalım bitsin dedik yarım saat sonra sarmaş dolaş olduk o yüzden bi yavrumuz olsada toparlasak iyice kendimizi

Yaa yerim senii. Çok çok sevindim. Sadece bu ay değil her ay böyle olun. Çocuğunuz olduğunda da aile olmaya hevesiniz olsun. Boşver çocuk mevzusunu düşünme hiç. Allah nasip ederse zaten olur. Siz kafaniza göre takılın tadını çıkarın çocuksuzlugunnn

Bakalım inşallah öyle yapacağız başarabirsek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…